بهترین روش جراحی بینی

از متداول ترین جراحی های زیبایی در ایران، عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی می باشد. هدف اصلی عمل بینی بهبود عملکرد تنفسی و تغیر ظاهر و فرم بینی شخص می باشد که جراح بعد از بررسی های انجام شده تصمیم می گیرد که چه روشی مناسب برای جراحی بینی هر شخصی مناسب است. بهترین روش جراحی بینی روشی است که جراح بعد از بررسی های انجام شده بر روی فرم بینی شما به شما پیشنهاد می دهد.

بهترین نوع عمل جراحی بینی

جراحی بینی با قالب کنترلی یکی از بهترین روش جراحی بینی می باشد. بعد از طراحی سه بعدی و آنالیز دقیق که توسط جراح انجام می گیرد، توسط قالب های کنترلی که با جدیدترین پرینتر های سه بعدی ساخته می شود، به بررسی فرم و ظاهر بینی می پردازد.

 

از این قالب های کنترلی در حین جراحی استفاده می کنند، جراح با کمک گرفتن از این قالب ها فرم دلخواهی که با توجه به بررسی ها بدست آمد را به خوبی به یاد داشته باشد و بر  اساس آن عمل را انجام دهد. جراح قالب را بر روی بینی بیمار قرار می دهد تا اصلاحات را بر اساس آن صورت بگیرد. قالب های کنترلی مناسب برای انواع عمل بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی، عمل بینی انحرافی و ترمیم بینی می باشد.

مطالعه کنید :  جراحی بینی پهن

جراحی زیبایی انواع بینی 

در کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان

 

جهت مشاوره و رزرو نوبت با ما در تماس باشید

بهترین روش جراحی بینی گوشتی

در جراحی زیبایی بینی گوشتی، تغییر شکل فرم بینی بر روی استخوان و غضروف بینی که دارای بافت سختی هستند انجام می گیرد. مقداری از بافت چربی در بینی هایی که شدت گوشتی بودن آنها زیاد است برداشته می شود و هیچگونه تغییری بر روی پوست بینی صورت نمی گیرد، در ضمن این روش باعث بد شکلی بینی نیز می شود. توجه داشته باشید بهترین روش جراحی بینی روشی است که بیمار از آن رضایت کامل داشته باشد.

 

بهترین روش جراحی پولیپ بینی

در صورتی که کسی پولیپ بینی داشته باشد پزشک در مرحله اول با تجویز دارو در صدد بر طرف کردن آن می شود؛ در صورتی که با دارو درمان نشود از طریق جراحی آندوسکوپیک بینی، پلیپ بیمار را جراحی می کند ، این روش یکی از بهترین روش جراحی بینی برای برداشتن پولیپ می باشد.

بهترین روش جراحی انحراف بینی

در صورتی که تیغه وسط بینی یا سپتوم بینی در بینی کسی به یک سمت منحرف شده باشد، به معنی این است که  بینی شخص دچار انحراف شده است. در برخی موارد این انحراف باعث می شود بیمار به سختی تنفس کند و نفس کشیدن برایش مشکل باشد، در نتیجه برای برطرف کردن این مشکل نیاز به جراحی بینی دارد. انحراف بینی ممکن است مادرزادی و یا در اثر فشار در موقع زایمان بوجود آمده باشد که باعث کج شدن غضروف بینی شده است.

مطالعه کنید :  جراحی بینی و بارداری و ضرر های آن

 

بهترین روش جراحی پره های بینی

بزرگ بودن پره بینی به این صورت می باشد که پره ها از زاویه روبه رو بیشتر از فاصله دو چشم باشند، در این نوع عمل برش از کناره پره ها ایجاد می شود، چه در روش عمل بینی بسته، چه در روش عمل بینی باز جراح باید برشی در کنار پره های بینی ایجاد کند این برش بعد از مدتی دیده نمی شود و محو می گردد.

دکتر سالومه سالاریان یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی در تهران  با داشتن سالها سابقه کار در زمینه جراحی انواع بینی، بهترین خدمات را به متقاضان محترم ارائه می دهد. از جمله خدماتی که در کلینیک زیبایی  دکتر سالومه سالاریان به مراجعین گرامه ارائه می شود می توان به انواع جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی انحرافی، جراحی بینی عروسکی، تزریق ژل پروفایلو، لیفتینگ صورت و … اشاره کرد.

 

مشاوره عمل بینی

حتما قبل از تصمیم به انجام عمل جراحی بینی با پزشک خود در این زمینه مشورت کنید که پزشک از خواسته شما اطلاع داشته باشد تا بتواند بر اساس خواسته شما و همچنین فرم و مدلی که متناسب با صورت شما می باشد عمل را انجام دهد.

اسکن سه بعدی

جراح با استفاده از طراحی سه بعدی بینی بیمار را از تمام زوایا به صورت سه بعدی طراحی می کند و بیمار نتیجه کار را مشاهده کرده در صورتی که خواسته و نظری داشته باشد به پزشک خود ارائه می دهد و پزشک نیز باتوجه به فرم صورت شخص اسکن سه بعدی را انجام می دهد.

مطالعه کنید :  جراحی بینی انحرافی

آنالیز دقیق تغییرات

زمانی که طراحی سه بعدی انجام گرفت، پزشک آنالیز دقیقی از فرم بینی بیمار را انجام می دهد، این آنالیز ها به جراح این امکان را می دهد تا قبل از جراحی بینی دیدگاه بهتری نسبت به ظاهر و فرم بینی تغییر شکل یافته داشته باشد. به عنوان مثال در صورتی که بینی فرد قوز دار باشد با این روش متوجه می شود تا چه ارتفافی غضروف بینی را کم کند.

جراحی زیبایی انواع بینی 

در کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان

 

جهت مشاوره و رزرو نوبت با ما در تماس باشید

برخی از نمونه کارهای جراحی بینی دکتر سالومه سالاریان

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.