بهترین مارک نخ لیفت صورت

در عمل لیفت صورت با نخ ، قسمت های شل و افتاده ی پوست تا حدی قابل بازگشت هستند  و با سفت شدن پوست چروک ها از بین می روند. گاهی رد نخ در صورت دیده می شود که اگر این کار توسط یک متخصص با تجربه انجام شود، عوارض زیادی نخواهد داشت. با از بین رفتن چروک ها، صورت جوان تر شده و اعتماد به نفس افراد بالاتر می رود. این روش در بسیاری از موارد نیاز به بیهوشی کامل ندارد و برشی در پوست زده نمی شود. توجه داشته باشید نخ مورد استفاده در این روند نقش مهمی ایفا می کند. ممکن است از خود بپرسید بهترین مارک نخ لیفت صورت چیست؟ در این مقاله به این سوال و دیگر مطالب راجع به نخ لیفت صورت پاسخ می دهیم.

 لیفت صورت با نخ چگونه انجام می شود؟

در این روش به جای عمل جراحی، با استفاده از نخ و کشیدن پوست، چروک ها را از بین می برند و یا تا حد قابل توجهی کاهش می دهند. این یک عمل زیبایی نیمه دائم است که 12 تا 18 ماه ماندگاری دارد. ممکن است در ابتدا با عوارضی مانند کبودی و تورم ودیگر مشکلات همراه باشد اما به مرور زمان از بین خواهد رفت. این درمان برای نواحی زیر چشم، گونه ها، فاصله ی بین لب و بینی، چروک های پیشانی و غبغب انجام می شود.

 

چرا باید از بهترین مارک نخ لیفت صورت استفاده کنیم؟

استفاده از این روش بسیار مورد استقبال قرار می گیرد و برای بسیاری از افرادی که از جراحی می ترسند و یا به دنبال روش ساده تری هستند، انتخاب خوبی به شمار می رود. با این حال این روند باید به دست افراد متخصص، در محیطی امن و مواد درجه یک انجام شود. عوارض آن در صورت رعایت این نکات به حداقل رسیده و خطری در پی نخواهد داشت. به یاد داشته باشید استفاده از نخ غیر مرغوب سبب ماندن رد روی صورت و تورم خواهد شد. به همین دلیل است که باید از بهترین نخ برای لیفت صورت استفاده می شود.

 

انواع نخ لیفت صورت:

بهترین نخ لیفت صورت عبارتند از:

نخ PDO-COG

 این یک نخ تک رشته ای است که خار های بسیار ریزی دارد که این باعث می شود تماس با سطح پوست بیشتر شود. تماس بیشتر به معنی التهاب بیشتر و افزایش کلاژن سازی است که خود موجب کشش پوست می شود. همچنین این نخ به پوست قلاب می شود و روند لیفت صورت را تسریع می بخشد. استفاده از آن به تنهایی انجام نمی شود و تنها در برخی مواقع که نیاز باشد به کار می رود و قیمت آن نیز بالاست. انواع نخ PDO-COG عبارتند از:

مطالعه کنید :  آیا کاشت ابرو خوب است؟

نخ‌های مونو (mono)

نخ‌های مونو صاف و بدون خار هستند. از این نخ‌هاجهت سفت شدن پوست استفاده می کنند. ابن نخ ها تاثیر زیادی در لیفت صورت ندارند و با قرار دادن تعداد زیادی از این نخ‌ کلاژن سازی آغاز و جوانسازی صورت انجام می‌گیرد.

نخ‌ کاگ

نخ های خاردار یا کاگ شبیه به نخ های مونو می باشند اما در ساختار آن ها خارهای ریزی وجود دارد که به لایه های پوست متصل می شوند و پوست را وادار به کلاژن سازی بیشتر می کنند. این شیارها سیستم مشخصی به پوست م دهند و با خون رسانی پوست کشیده و سفت می شود. نخ های کاگ هم به تنهایی و هم با ترکیب شدن همراه نخ های مونو برای درمان افتادگی ها و انجام  انواع زیباسازی و جوان سازی پوست صورت به کار می رود. برای زاویه سازی فک، لیفت غبغب، لیفت ابرو و بینی نیز از این جنس نخ بسیار بهره می برند. بافتی که پس از استفاده از آن در سطح پوست ایجاد می شود بسیار نرم و لطیف است.

نخ‌ پیچ دار

برای افزایش حجم صورت نیز می توان از طریق لیفت صورت اقدام کرد. برای این کار از نخ های پیچ دار استفاده می کنند. این نخ ها با ترکیب نخ های دیگر دور سوزن بافته می شوند. اگر بخواهید صورتتان در ناحیهی چانه باریک شود و یا تورفتگی هایی را پر کنید، این نخ ها امکانانجام یک لیفت تمیز برای پر کردن ایننواحی را برای شما فراهم می کنند. اگر دو نخ به هم بافته شوند، به آن چند پیچی گفته می شود.

 

 نخ PGA

این نخ ها چندرشته ای هستند و با تحریک پوست باعث التهاب و کلاژن سازی می شوند. همچنین در خود گلیکولیک دارند که این نیز باعث کلاژن سازی مضاعف خواهد شد. به طور کلی این نخ ها ۱۰ درصد بیشتر از نخ های دیگر التهاب ایجاد میکنند و نتایج بهتری در پی خواهند داشت.

نخ Hurricane

نخ ها در این روش به شکل مارپیچ به کار می روند. همین سیستم باعث طویل شدن نخ داخل بافت شده و التهاب را بیشتر می کند. این جنس نخ در کنار نخ کاگ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری عملیات لیفت صورت با نخ را با این جنس نخ ها انجام می دهند. با به کاربردن آن ها عمل خون رسانی بیشتر شده و نتیجه بسیار بهتر می شود.برای هر بخش و با توجه به عمق چروک ها ضخامت و طول نخ های مورد استفاده تغییر می کند.

مطالعه کنید :  آیا میدانید لیفت صورت از چه سنی مناسب است ؟

نخ‌های فیلامنت طلایی   

  این نخ ها از جنس طلای 24 عیار هستند و در کشور هایی مانند انگلستان برای لیفت صورت استفاده می شوند. لیفت صورت با این نخ های بسیار گران قیمت به پوست طلایی، نخ طلایی مشهور است.

نخ سیلوئت

جراحی با این نخ به لیفت نخ عروسکی نیز شناخته می شود. در این روند از طریق تعلیق بخیه با قیف‌هایی که هم در جراحی بازسازی و هم در جراحی زیبایی استفاده می‌شود، انجام می گیرد.

نخ‌های تکی

نخ‌های تکی، به دسته ای از نخ ها با جنس PDO بصورت تکی ساخته می شوند، گفته می شود. جنسشان نرم است و التهاب کمتری در پوست ایجاد می کنند. این روش برای چروک های سطحی تر استفاه می شود زیرا کشش زیادی در پوست ایجاد نمی کند. نخ ها بصورت شبکه ای طبق الگویی خاص چندین بار در پوست قرار می گیرند تا کشش لازم را ایجاد کنند. کالژن سازی انجام می شود اما تغییر بسیار زیادی ایجاد نمی کند و در برخی موارد استفاده می شود. این روش از سفت کردن پوست صورت، برای پوست آویزان و شل شده ی گردن، خطوط پیشانی و برخی چروک های کم عمق موثر هستند. همچنین برای ایجاد گونه می توان از این نخ ها بهره برد. 10 تا 30 نخ مونو برای هر نقطه ی شخص شده مورد استفاده قرار می گیرد که این تعداد با توجهبه تشخیص پزشک متغیر است. همچنین برای زیباسازی و سفت کردن پوست می توان ترکیبی از نخ های تکی و نخ های کاگ را استفاده کرد.

نخ‌های خاردار با تعلیق آزاد

برای این روش از طریق  یک سوزن هدایت توخالی، مانند سوزن های نخاعی، نخ های خاردار را از راه برش هایی که قبلا در پوست توسط سوزن ایجاد شده، رد می کنند. این نخ ها زیر پوست و در جایی که از پیش دکتر متخصص تعیین کرده است در چربی پوست می رود. قطر این شکاف ها 1 یا 2 میلیمتر می باشد. سوزن مورد نظر در صورت لزوم برای اصلاح مکان یابس می شود و در آخر از سطح پوست خارج می شود. کاگ های موجود در نخ در زیر پوست قرار می گیرند و سطح  پوست را بالا می کشند. تمامی این مراحل با بی حسی موضعی انجام می شود و شما دردی را احساس نخواهید کرد. نخ های اضافه نیز از سطح پوست برداشته می شوند تا به چشم نیایند.

تعداد نخ های لازم برای لیفت صورت با توجه به نقاط مورد نظر و عمق چروک ها متفاوت می باشند. در لیفت کامل صورت 18 نخ خاردار استفاده می شود. با این حال همه ی افراد به لیفت کامل نیاز ندارند. برای هر گونه 3 نخ و هر ابرو دو نخ به کار گرفته می شود. همچنین برای هر خط فک دو نخ و هر سمت از گردن دو نخ استفاده می شود.

مطالعه کنید :  لیفت صورت با نخ بهتر است یا جراحی لیفتینگ صورت؟

نخ های کلاژن

یکی از بهترین نخ لیفت صورت نخ کلاژن می باشد، از این نخ ها برای لیفت صورت هایی که دارای پوستی نرم هستند بسیار مناسب است.این نوع لیفت باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود  . به جوان سازی پوست شما بسیار کمک خواهد کرد.

مناسب ترین مارک نخ لیفت صورت چیست؟

برای هریک از نقاطی که برای جوان سازی و زیباسازی در نظر گرفته می شئد، نوعی از نخ یا نخ ها مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد و هزینه ی هریک نیز برای هر شخص متفاوت می باشندکلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان  تمامی خدمات لیفت صورت را با بهترین امکانات ارائه می دهد.  تمامی جراحی ها و عمل های زیبایی در این مرکز توسط دکتر سالومه سالاریان انجام می شوند. ایشان در سال 1390 موفق به کسب فلوشیپ جراحی پلاستیک صور از دانشگاه کلورادو در آمریکا شدند. برای تعیین وقت و مشاوره می توانید با شماره درج شده در سایت تمای بگیرید. در صورت داشتن هر سوالی با پر کردن فرم ارتباط با ما که در سایت قرار داده ایم، اقدام به پرسش کنید تا در اولین فرصت به شما پاسخ داده شود.

ماندگاری نخ لیفت صورت

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد؟ این یکی از مهم ترین سوالاتی است که ممکن است برای شما عزیزان بوجود آید. میزان ماندگاری نخ لیفتینگ صورت به نوع و جنس نخ بستگی دارد، استفاده از برند های معتبر قطعا می تواند بهترین ماندگاری را داشته باشد. کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان انواع خدمات زیبایی را با بهترین خدمات ارائه می دهد این مجموعه از بهترین نخ ها موجود در بازار برای انجام لیفت نخ استفاده می نماید اگر می خواهید بدانید که لیفت صورت با نخ بهتر است یا جراحی لیفتینگ صورت جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

ّ

قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت

قیمت نخ لیفت صورت با توجه به نوع و جنسی و مارکی که دارد متفاوت است. همچنین هزینه نخ لیفت صورت با توجه به مقدار نخ مورد استفاده در درمان نیز متفاوت خواهد بود.  استفاده از بهترین و مرغوب ترین مارک نخ در افزایش کیفیت لیفت صورت بسیار تاثیرگذار خواهد بود از همین رو کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان همیشه از بهترین مارک نخ لیفت صورت استفاده می کند. به همین دلیل نخ ها با توجه به نوع و کیفیتشان قیمت های متفاوتی خواهند داشت.

4.3/5 - (19 امتیاز)

10 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • مهسا رمضان نژاد
  21 آذر 1400 11:51 ق.ظ

  سوال داشتم از خدمتتون بهترین نخ لیفت از نوع کاگ برای گونه های سنگین رو میخاستم بپرسم

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   24 آذر 1400 6:35 ب.ظ

   سلام برای گونه سنگین جراحی بهتر است و اصولا نخ ها اثرات نسبی دارند و نیاز به تکرار دارند

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر برای لیفت ابرو استفاده از نخ مناسب است و چه مدل و برندی را پیشنهاد میکنید

    پاسخ
    • دکتر سالومه سالاریان
     11 اردیبهشت 1401 5:49 ب.ظ

     سلام
     بستگی به میزان افتادگی ابرو دارد در مواردی که بطور ژنتیکی یا به مرور سن افتادگی زیاد است جراحی لیفت ابرو بهتر است ولی در مواردی که فرد آمادگی جراحی و بیهوشی عمومی ندارد می توان افتادگی های خفیف تا متوسط را با نخ مخصوص لیفت ابرو اصلاح کرد

     پاسخ
     • سلام قیمت لیفت شقیقه با نخ چقدر هست

     • دکتر سالومه سالاریان
      3 تیر 1401 12:36 ق.ظ

      سلام وقت شما بخیر ، باید جهت اطلاع از قیمت های دقیق با کلینیک تماس بگیرید.

 • سلام قیمت لیفت شقیقه با نخ و ماندگاریش چقدر هست

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   3 تیر 1401 12:36 ق.ظ

   سلام، لطفا جهت اطلاع از قیمت دقیق و مشاوره با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید

   پاسخ
 • سلام من ابروهام رو یک هفته هست در یک کلینیک با estelift لیفت کردم و هیچ نتیجه ای ندیدم از کلینیک میپرسم میگن باید زمان بگذره. میخواستم بپرسم این عادی هست

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.