بوتاکس صورت

بوتاکس صورت جهت رفع چین و چروک های ایجاد شده در اطرف چشم، بر روی پیشانی، رفع خط خنده و به طور کلی مناطقی که فعالیت عضلات در آن ها الزام نمی باشد، کاربرد دارد. امروزه تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک ها از کاربردی ترین و رایج ترین عمل ها می باشد.

 

بوتاکس صورت چیست؟

بوتاکس ترکیبی است که از سمی به نام بوتولینوم ساخته شده است. محل تزریق بوتاکس در زیر پوست بوده و باعث فلج شدن عضلات آن قسمت شده و در نتیجه سبب از بین رفتن خطوط و چروک پوست شده و باعث شادابی و جوان سازی پوست برای مدت مشخصی می شود. در واقع بوتاکس ماده ای پروتئینی بوده که در محلی که خط و خطوط ایجاد شده به مقدار مشخصی تزریق می شود و باعث کاهش حرکت ماهیچه های ناحیه تزریق شده می شود و همین امر باعث از بین رفتن چین و چروک ها وجوانی پوست می شود.

مزایای بوتاکس صورت 

از جمله مهم ترین مزایای بوتاکس از بین رفتن چین و چروک و طراوت پوست می باشد. بوتاکس صورت باعث از بین رفتن حالت اخمالویی و جدیت صورت شده و حالت مهربانی و سخاوت را به چهره شما باز می گرداند. و همچنین بوتاکس صورت و از بین رفتن چین و چروک ها باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود.

مرکز تخصصی تزریق بوتاکس صورت در تهران

دکتر سالومه سالاریان

تماس با ما جهت تعیین نوبت یا مشاوره:

اهداف تزریق بوتاکس صورت

زیبایی چهره و جوانسازی پوست

کنترل اسپاسم های عضلانی

بوتاکس لب برای فرم دهی لب

نقاط تزریق بوتاکس صورت

رفع چروک های اطراف چشم و خطوط دور چشم

رفع چین و چروک های اطراف بینی

بالا کشیدن یا همان لیفت ابرو

رفع خطوط اطراف لب

ایجاد تقارن در ابروها یا پلک ها

درمان عدم تقارن غبغب

مطالعه کنید  بوتاکس زیر چشم

اصلاح کردن لبخند لثه ای

ایجاد تقارن در صورت

رفع خطوط پیشانی

از بین بردن خط اخم

بوتاکس صورت مردان

بوتاکس صورت، جهت رفع چین وچروک های ایجاد شده در اطرف چشم، بر روی پیشانی، رفع خط خنده  مورد استفاده قرار می گیرد. بوتاکس فقط مخصوص بانوان گرامی نمی باشد، بلکه آقایان نیز می توانند بوتاکس انجام دهند، با افزایش سن کم کم شدن کلاژ درون بدن چین و چروک ها پدید می آید؛ این خطوط را می توان با تزریق بوتاکس از بین برد. کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان با استفاده از بهترین مواد بوتاکس صورت بوتاکس باکیفیت با ماندگاری بالا انجام می دهد.

 

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس صورت

قبل از تزریق بوتاکس تا 24 ساعت بعد از آن از مصرف الکل پرهیز کنید.

از مصرف نوشیدنی های کافئین دار مانند قهوه یکروز قبل از تزریق بوتاکس اجتناب کنید.

از مصرف آسپرین قبل از تزریق بوتاکس خودداری کنید.

 

مراحل تزریق بوتاکس صورت

مراحل تزریق بوتاکس به شرح زیر می باشد. قبل از تزریق بوتاکس باید جلسه ای را به مشاوره اختصاص داد که در آن متخصص با بررسی وضعیت بیمار مقدار مواد لازم برای بوتاکس و هزینه آن را تعیین می کند. جهت تزریق بوتاکس صورت ابتدا، محل تزریق توسط پزشک ضدعفونی می شود. قبل از تزریق، متخصص با استفاده از کرم های بی حسی یا کمپرس های آب سرد قسمتی که قرار است بوتاکس انجام شود را بی حس می کند. در مرحله بعد با استفاده از سوزن های مخصوص، ماده بوتاکس در محل مورد نظر تزریق می شود.

مدت زمان تزریق بوتاکس صورت

مدت زمان تزریق بوتاکس حدودا 15 دقیقه می باشد و نیم ساعت نیز قبل از بوتاکس به مشاوره بیمار اختصاص داده می شود. در کل زمان بوتاکس در نظر گرفته شده برای هر فرد حداقل 45 دقیقه می باشد.

 

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس صورت

از نکاتی که بعذ از عمل تزریق بوتاکس لازم است رعایت شود به شرح زیر می باشد:

مطالعه کنید  بوتاکس دیسپورت چیست ؟

از نکات مهمی که بعد از تزریق بوتاکس باید رعایت شود، لمس نکردن قسمتی که تزریق شده می باشد. پس از انجام بوتاکس تا 24 ساعت نباید آنر ا لمس کرد زیرا امکان پخش شدن ماده بوتاکس در دیگر نقاط پوست می باشد.

پس از تزریق بوتاکس ازنباید الکل مصرف شود.

از رفتن به استخر و سونا پس از تزریق بوتاکس اجتناب کنید.

تا جای ممکن بعد از تزریق بوتاکس تا 48 ساعت بعد آن از استحمام دوری کنید وپس از آن تا جای ممکن از آب گرم استفاده نکنید. زیرا گرمای آب سبب تغییر حالت مواد بوتاکس شده می شود.

پس از تزریق بوتاکس نباید فعالیت های های فیزیکی سنگین و ورزش های سخت انجام داد.

تا 24 ساعت بعد از تزریق بوتاکس از قرار گرفتن در زیر نور خورشید اجتناب کرده و از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

پس از تزریق بوتاکس برای مدت کوتاهی از لایه بردارهای شیمیایی مانند میکرودرم ها و امثال آن استفاده نکنید.

اگر پس از تزریق بوتاکس از نتیجه آن راضی نبودید می توانید ترمیم بوتاکس کنید.

در صورتیکه متوجه عوارضی پس از تزریق بوتاکس شدید حتما با پزشک خود در میان بگذارید.

 

ماندگاری بوتاکس صورت

ماندگاری بوتاکس بین 5 تا 8 ماه تخمین زده شد است که این مدت با  توجه به پوست و ماهیچه صورت فرد، تخصص فردی که تزریق را انجام می دهد، مواد به کار رفته و میزان مراقبت فرد پس از تزریق بوتاکس کم یا زیاد می شود.

 

عوارض بوتاکس صورت

ممکن است این سوال برای عزیزان بوجود آید که آیا بوتاکس صورت عوارض دارد. از عوارض شایع بعد از تزریق بوتاکس، التهاب و تورم قسمت تزریق شده و احساس ناراحتی در قسمت تزریق می باشد و حتی کبودی در پوست های حساس در قسمت های تزریق شده دیده می شود که تمام این عوارض موضعی بوده و پس از مدتی از بین می رود. بهتر است پس از تزریق بوتاکس، بر روی آن کمپرس آب سرد قرار داده تا از التهاب و سوزش آن کاسته شود. این عوارض بسیار جزئی هستند و جای نگرانی به هیچ عنوان نیست. در صورتی که متوجه طولانی شدن کبودی ها و التهابات شدید حتما با پزشک خود در میان بگذارید.

مطالعه کنید  معرفی مزایای بوتاکس

 

بهترین مارک بوتاکس صورت

از بهترین مارک های بوتاکس صورت می توان به دیسپورت، نورونوکس، کانیتوکس، مسپورت اشاره کرد. جهت استفاده از بهترین مارک بوتاکس لازم است با یک متخصص مشورت کنید.دکتر سالومه سالارییان از بهترین ژل برای بوتاکس صورت استفاده می کند.

نحوه تاثیر گذاری بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس از ارسال سیگنال های عصبی و شیمیایی به بافت ها جلوگیری می کند و همین عامل باعث کم شدن فعالیت های عضلاتی که سبب ایجاد چین و چروک عمودی و افقی هستند می شود. و به دلیل عدم انبساط و انقباض در عضلات پوست از ایجاد خط و خطوط جلوگیری کرده و چین و چروک های بوجود آمده به مرور از بین می رود.

 

هزینه بوتاکس صورت

قیمت بوتاکس صورت بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

محلی که نیاز به تزریق دارد.

اندازه و عمق قسمتی که باید تزریق در آن صورت گیرد.

لوکیشن محلی که قرار است در آن بوتاکس انجام شود.

دستمزد متخصصی که این عمل را انجام می دهد.

مقدار و نوع مواد بوتاکس تزریق شده. و ….

جهت اطلاع از قیمت های بوتاکس هر یک از نواحی صورت خود می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 

در صورتیکه صورت شما دچار چین و چروک شده و نیاز به ترمیم و از بین بردن این خطوط دارد می توانی با مشاوران ما در کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان تماس گرفته و جهت مشاوره حضوری بصورت آنلاین نوبت بگیرید.

مرکز تخصصی تزریق بوتاکس صورت در تهران

دکتر سالومه سالاریان

تماس با ما جهت تعیین نوبت یا مشاوره:

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d9%88%d8%aa%d8%a7%da%a9%d8%b3-%d8%b5%d9%88%d8%b1%d8%aa’]

امتیاز دهید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.