تزریق ژل چانه

 تناسب چانه یکی از اصول زیبایی شناسی چهره می باشد که بر سایر اجزای صورت مثل لب، دندان و بینی هم تاثیر می­ گذارد. در یک عکس نیم­رخ با کشیدن خطی فرضی از لب پایین به سمت چانه میزان تناسب مشخص می­ شود. اگر نوک چانه عقب تر از خط باشد برای جلوتر آوردن آن می­ توانید بدون نیاز به انجام جراحي، از طریق تزریق ژل یا تزریق چربی، تناسبی ایده آلی برای چانه خود داشته باشید. ولی اگر برعکس،  نوک چانه جلوتر از این خط فرضی باشد می ­توانید روش تزریق فیلر لب را امتحان کنید یا با مشورت یک جراح برای کوچکتر کردن آن کمک بگیرید.  در روش تزریق ژل با برجسته ­تر کردن خط فک کوچک و همچنین کاهش پهنای صورت با ایجاد خط فک زنانه، چانه فرد حالت برجسته‌تر و قوي‌تر پیدا می ­کند و چهره فرد متناسب و زیبا دیده می شود. همچنین تزریق ژل چانه جهت برجسته ­تر کردن چانه ، اصولا با هدف رفع چین و چروک­ های چانه، درمان و جلوگیری از افتادگی چانه نیز به کار می­ رود.  برای دریافت اطلاعات بیشتر یا رزرو وقت تزریق ژل یا تزریق چربی به چانه و تزریق چربی به گونه با شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

 

در چه مواردی می‌توان از پروتز چانه استفاده کرد؟

برای بر طرف کردن و درمان افتادگی خط چانه

جهت بر طرف کردن چین و چروک های چانه

بر طرف کردن مشکل عقب بودن چانه و همچنین بهبودی خط فک

مرکز تخصصی تزریق انواع ژل و فیلر در تهران

دکتر سالومه سالاریان

تماس با ما جهت تعیین نوبت یا مشاوره:

مزایای تزریق ژل چانه

با تزریق اجزای مختلف صورت مثل چانه و گونه­ ها تناسب پیدا می ­کند و حالت ظاهري فرد زيبا و جوان‌تر دیده می ­شود.

  تزریق این ژل روشی ایمن محسوب می­ شود و خطرات جراحی مثل بروز عفونت و یا جابه­ جا شدن پروتز را ندارد.

مطالعه کنید :  بوتاکس بین دو ابرو

  نتایج بلافاصله پس از تزریق قابل ارزیابی است.

  امکان تغییر نتیجه تزریق وجود دارد.

دوره بهبودی بسیار کوتاه و افراد بعد از تزریق به فعالیت­ های روزانه خود می­ پردازند و دوره نقاهتی وجود نخواهد داشت.

بررسی روش­ تزریق ژل چانه

پزشک با بررسی وضعیت ساختار و شکل صورت، سوابق پزشکی، سابقه عوارض پوستی، سابقه مصرف داروها و یا سابقه بروز آلرژی به شما کمک می ­کنند تا بهترین روش درمانی ممکن را برای شما انتخاب شود. ژل­ هایی که برای برجسته کردن چانه استفاده می­ شوند در دو نوع دائمی و غیردائمی هستند. ژل ­های غیردائمی قابل تغییر هستند و در صورت نارضایتی فرد، قابل اصلاح هست. ژل­ های غیردائمی معمولاً بعد از 6 ماه جذب می ­شوند  وحالت چانه به حالت اولیه برمی ­گرددکه فرد می ­تواند تزریق را به صورت دوره ­ای انجام دهد. ژل ­های دائمی که از جنس سیلیکون هستند که با ایجاد چند برش در قسمت چانه جاگذاری می ­شوند برای جلوگیری از خونمردگی توصیه شده در روزهای پیش از انجام تزریق، برخی از داروها نظیر آسپرین، ژلوفن، ناپروکسن و … را استفاده نکنید. پس از بررسی­ ها ابتدا ناحیه مورد نظر با استفاده از کرم بی­حسی یا بی­حسی موضعی برای شما بی­حس می ­شود سپس ژل در مقادیر خیلی کم با سوزن های بسیار ریز به لایه میانی پوست تزریق می­ شود و همزمان شما می­ توانید نتایج افزایش حجم را مشاهده کنید و نظر خود را بیان کنید. زمان تزریق با توجه به حجم آن حدود 10 دقیقه الی 30 دقیقه طول می ­کشد. معمولاً بعد از دو روز شما می ­توانید تغییرات ایجاد شده را ببینید اما نتیجه نهایی تزریق حدود دو هفته طول می کشد. انتظار می­ رود نتایج تزریق  6 تا 12 ماه ماندگار باشد با گذشت زمان ژل، جذب بدن می ­شود ولی کامل از بین نمی ­رود.

 

مراقبت قبل از تزریق ژل چانه

در این قسمت اطلاعاتی در زمینه توصیه های مهم بعد از تزریق ژل در اختیار شما قرار می دهیم.

توجه کنید به مدت یک الی دو هفته قبل از زمان تزریق نباید دخانیات استفاده کنید و همچنین از مصرف داروهایی نظیر آسپرین جدا خوداری کنید.

نکته بسیار پر اهمیت این است که قبل از انجام چنین تزریقی باید یک سری آزمایشاتی انجام گیرید نظیر: آزمایش قند ناشتا ،تست بارداری و وضعیت عملکرد کامل کبد، و جواب این آزمایشات را باید حتما در اختیار پزشک خود قرار دهید.

جهت  جلوگیری از عفونت بهتر است 24 ساعت قبل از تزریق  از کپسول سفالکسین استفاده کنید و تا 6 روز بعد از تزریق مصرف آن را  ادامه  دهید.

مطالعه کنید :  تزریق چربی خط خنده

 

مراقبت بعد از تزریق ژل چانه

با توجه به اینکه تزریق این ژل  روش ایمنی است و نیاز به داروهای مسکن و …. ندارد عوارض ناشی از تزریق ژل  بسیار جزیی است اما برای کاهش ورم پیشنهاد می­ شود از کیسه های یخ روی نواحی تزریق استفاده شود. پس از تزریق به نواحی تزریق فشار وارد نکنید و فعالیت­ های بدنی شدید انجام ندهید چون ممکن است باعث حرکت ژل شود. همچنین تا 6 ساعت پس از تزریق از تماس لوازم آرایشی و آب روی مناطق تزریق خودداری کنید.

 

عوارض تزریق ژل چانه

تزریق ژل معمولاً بدون عوارض است اما پس از تزریق مقدار جزیی ورم و حساسیت وجود خواهد داشت اما گاهی کیفیت ژل­ های مورد استفاده، تزریق غیراصولی، عدم رعایت بهداشت در زمان تزریق تأثیرگذار است و باعث واکنش­ های احتمالی و بروز عوارضی در بیماران می­ شود که به سختی قابل جبران است.

مرکز تخصصی تزریق انواع ژل و فیلر در تهران

دکتر سالومه سالاریان

تماس با ما جهت تعیین نوبت یا مشاوره:

مرکز تزریق ژل چانه در تهران

همانطور که در بخش اول گفته شد تناسب چانه از اصول زیبایی چهره می باشد که تاثیر زیادی بر روی  اجزای صورت نظیر لب، دندان و بینی می­ گذارد. اگر می خواهید بدانید چطور می توانید تشخیص دهید که آیا چانه شما با سایر اجزای صورت تناسب دارد می توانید با انجام این روش که به کمک خطی فرضی از لب پایین به سمت چانه می توانید میزان تناسب را تعیین نمایید. در صورتی که نوک چانه عقب تر از خط باشد چانه شما نیاز به تزریق ژل دارد اما اگر نوک چانه جلوتر از این خط فرضی باشد می­توانید با مشورت یک جراح برای کوچکتر کردن آن کمک بگیرید. کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان یکی از بهترین کلینک ها در شهر تهران می باشد و عزیزانی که خواهان تزریق انواع ژل به خصوص ژل چانه و یا تزریق فیلر چانه هستند می توانند از طریق تماس تلفنی وقت قبلی بگیرند و نزد خانم دکتر جهت مشاوره مراجعه فرمایند. تزریق ژل یا همان برجسته­ تر کردن چانه با هدف رفع چین و چروک­ های چانه، و همچنین درمان و جلوگیری از افتادگی چانه نیز کاربرد دارد.

 

 قیمت تزریق ژل چانه

هزینه پروتز چانه بستگی به تخصص پزشک، کیفیت ژل مورد استفاده و تعداد واحد تزریق دارد و نسبت به روش جراحی هزینه کمتری دارد اما این روش موقت است و نیاز به تکرار دارد. علاوه بر این تزریق ژل و چربی نمی‌تواند به میزان استفاده از پروتز، چانه بیمار را حجیم و برجسته نماید. برای اطلاع از هزینه تزریق و یا کسب اطلاعات درمورد روش هایی مانند تزریق فیلر دور چشم می توانید با پزشک خود در این زمینه مشورت نمایید.

مطالعه کنید :  تزریق فیلر بین دو ابرو

 


سوالات رایج تزریق ژل چانه

✔ چه کساني مي‌توانند تزریق ژل چانه را انجام دهند؟

همه افراد می­ توانند پس از بررسی های پزشکی  تزریق این ژل  را انجام دهند.

✔تزریق ژل به چند سی­سی ژل نیاز دارد؟

پس از بررسی­ های لازم پزشک شما درباره حجم مورد نیاز با شما مشورت خواهد کرد.

✔از چه نوع ژل برای تزریق استفاده می­شود؟

ژل­ ها در دو نوع دائمی و غیردائمی وجود دارند که ژل­ های غیردائمی برای تزریق استفاده می شوند. ژل­های غیردائمی از موادی به نام اسيد هيالورونيک ساخته می ­شوند که کاملاً ایمن هستند و به طور طبیعی در پوست وجود دارند بنابراین احتمال واکنش احتمالی کم می ­باشد. وظیفه­ ی این ماده در پوست حفظ رطوبت، انعطاف پذیری، ترمیم بافت­ ها، نگهداری اجزای پوست مانند کلاژن و الاستین، و حفاظت در مقابل میکروارگانیسم‌ها

✔ آیا در دوران بارداری و شیردهی می­توان ژل تزریق کرد؟

خیر ، زنان تا پایان دوره بارداری و شیردهی نباید تزریق ژل را در هر ناحیه­ ای انجام دهند.

✔ تزریق ژل برای چه افرادی ممنوع است؟

زنان باردار و مادرانی که به فرزندان خود شیر می­ دهند. و همچنین افرادی که به بیماری آسم، دیابت و آلرژی مبتلا هستند بهتر است تزریق ژل را انجام ندهند.

کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان با داشتن چندین سال سابقه کاری در زمینه زیبایی یکی از بهترین کلینک ها می باشد. شما عزیزانی که به دنیال یک متخصص حرفه و کلینک تمیز می گردید. این مجموعه بهترین گزینه برای شما خواهد بود. از دیگر فعالیت های این کلینیک تزریق ژل پرو فایلو می باشد.

سوالات متداول در رابطه با تزریق ژل چانه

تاثیرات تزریق ژل تا چه مدتی دوام می آورد؟

انتظار می‌ رود که نتایج عمل تزریق ژل در حدود 6 تا 12 ماه ماندگار باشد. ژل تزریق شده پس از 6 ماه جذب بدن می ­شود.

آیا تزریق ژل چانه درد دارد؟

این تزریق به دلیل استفاده از مواد بی حسی درد ندارد و میزان درد آن مانند کشیدن ناخن بر روی پوست می باشد.

تفاوت تزریق ژل و چربی چانه چیست؟

تزریق چربی شامل 3 مرحله است : 1) برداشت چربی از بدن فرد 2) تصفیه و انتقال 3) تزریق لینک به تزریق چربی

مرکز تخصصی تزریق انواع ژل و فیلر در تهران

دکتر سالومه سالاریان

تماس با ما جهت تعیین نوبت یا مشاوره:

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.