نکات مهم و اساس در رابطه با بوتاکس خط خنده

بوتاکس خط خنده، از مراحل آزموده شده و سریع در از بین بردن خط خنده می باشد. از بین رفتن خطوط چهره از جمله خطوط خنده باعث جوانی و شادابی چهره فرد می شود. از این رو جهت از بین بردن این خطوط، بوتاکس خط خنده روشی سریع و ماندگار می باشد. بنابراین اگر شما هم به دنیال جوانی و شادابی چهره خود هستید با مشاورین ما در کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان تماس بگیرید.

 

خط خنده چیست

چین نازولبیان یا خط خنده، یک بخش طبیعی از صورت بوده و عیب حساب نمی شود. این بخش در تمامی افراد به غیر از افرادی که دچار فلج عضلات صورت شده اند و نوزادان دیده می شود. چین نازولبیان دو  خط در اطراف دهان می باشد که از کناره های پره بینی شروع و تا گوشه دهان ادامه می یابد. این خط در هنگام خندیدن عمیق تر می شود. پیری صورت از دلایل عمیق شدن این خط ها می باشد. با بالا رفتن سن در صورت افراد، در کنار چین نازولبیان خط های دیگری بخصوص هنگام خندیدن پدیدار می شود که به آن خط خنده می گویند. با بالا رفتن سن و شل شدن پوست این خط نمایان تر می شود.

 

علائم خط خنده

عمیق شدن خط های خنده در هنگام پا به سن گذاشتن فرد بیشتر نمایان می شود. با این وجود خط خنده تاثیری در سلامت فرد نداشته تنها باعث کاهش زیبایی چهره می شود. بعضی از روش ها باعث کاهش خط خنده می شود. از روش های تجربه شده و موثر در از بین بردن خط خنده، بوتاکس کردن خط خنده می باشد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره و رزرو وقت از طریق شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

علل ایجاد خط خنده

حرکت ماهیچه ها موقع خندیدن، صحبت کردن و … چروک هایی را در اطراف دهان ایجاد می کند که به مرور زمان این خطوط دائمی می شود. پس می توان علل اصلی این خطوط را حرکت ماهیچه ها دانست. علاوه بر آن افزایش سن و افتادگی پوست نیز در تشکیل این خطوط موثر است.

مطالعه کنید :  بوتاکس صورت

 

بوتاکس چیست؟

بوتاکس نوعی پروتئین است که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تولید می شود. ماده بوتاکس با سد کردن موقت تکانه های عصبی به ماهیچه های تزریق شده آن ها را بدون حرکت می کند. بدین صورت با کاهش فعالیت های ماهیچه از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند. امروزه بدلیل طبیعی تر بودن بوتاکس نسبت به عمل های دیگر طرفداران زیادی در بین خانم ها و آقایان پیدا کرده است. گرچه روش های مثل تزریق فیلر لب هم می‌تواند تا حدودی به رفع خط خنده کمک کند. از دیگر موارد استفاده از فیلر می توان به تزریق فیلر پیشانی اشاره کرد.

مرکز تخصصی تزریق بوتاکس خط خنده در تهران – جردن

کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان

 

جهت مشاوره و تعیین نوبت با ما تماس بگیرید

درمان قطعی خط خنده

خط خنده ای با افزایش سن در دو طرف دهان ایجاد می شود که باعث می شود چهره فرد پیر تر به نظر آید. خط خنده یکی از مشکلاتی می باشد که امروزه افراد زیادی را درگیر خود کرده است که البته روشی که امروزه وجود دارد برای بر طرف کردن خطوط خط خنده، بوتاکس می باشد. با این روش ماهیچه های آن ناحیه فلج می شود و دیگر با گذشت زمان کلاژن از دست نمی دهند و ایجاد خط خنده کنند. لیفت خط خنده یا همان بوتاکس خنده خنده می باشد که باعث می شود از ایجاد خط خنده جلوگیری می کند.

 

اقدامات لازم قبل از تزریق بوتاکس خط خنده

قبل از انجام بوتاکس خط خنده، به فرد یک جلسه نوبت مشاوره داده می شود تا هم متخصص ماهیچه های صورت مخاطب را مورد بررسی قرار داده و هم اینکه بیمار از نحوه انجام این کار و جواب سوالات خود مطلع شود. با این روش بیمار بهتر در مورد روش کار آشنا می شود.

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس خط خنده

از جمله مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس خط خنده می توان به عدم استفاده از نوشیدنی های کافئین دار اشاره کرد. طبق توصیه پزشکان متخصص بوتاکس بهتر است قبل از تزریق بوتاکس برای ماندگاری بیشتر اثر تزریق بوتاکس 24 ساعت قبل از انجام تزریق از خوردن نوشسدنی های کافئین دار خودداری کنید.

 

مدت زمان تزریق بوتاکس خط خنده

مدت زمان تزریق بوتاکس بین 10 تا 15 دقیقه می باشد. اما متخصص حدود یک ساعت وقت را برای فرد در نظر گرفته تا در صورت نیاز به مشاوره، این وقت در اختیار مشتری قرار بگیرد.

مطالعه کنید :  تزریق بوتاکس در چه بخش‌هایی از بدن نتیجه‌ بهتری دارد؟

 

تزریق بوتاکس خط خنده

جهت تزریق بوتاکس خط خنده احتیاجی به بی حسی نیست و متخصص قسمت مورد نظر را با کرم بی حسی یا کمپرس آب سرد بی حس می کند. و تزریق بوتاکس در ماهیچه هایی که عامل تشکیل این خطوط هستند، انجام می شود. تزریق بوتاکس حدودا 15 دقیقه زمان می برد.

محل تزریق بوتاکس خط خنده

محل تزریق بوتاکس خط خنده بر روی ماهیچه هایی که خطوط خط خنده ایجاد شده اند تزریق می شود تا ماهیچه های آن ناحیه بی حرکت شوند. زمانی که ماهیچه ها دیگر فعالیتی نداشته باشند ایجاد خط خنده در اطراف دهان نمی کنند. همانطور که می دانید با گذشت زمان و افزایش سن میزان کلاژن تولید شده توسط بدن کم و کم تر می شود، کلاژن ماده ای است که پوست را جوان نگه می دارد و زمانی که میزان تولید آن کم شود کم کم صورت و پوست دچار چین و چروک می شود. همین امر باعث ایجاد خط خنده نیز می شود.

 

مراحل تزریق بوتاکس خط خنده

برای تزریق بوتاکس خط خنده، ابتدا پوست را ضدعفونی کرده، سپس با کمپرس آب سرد و یا کرم های بی حسی، بی حس می کنند. در مرحله بعدی مواد بوتاکس را با استفاده از سوزن در ماهیچه هایی که عامل بوجود آمدن این خطوط هستند تزریق می کنند.

 

مراقبت پس از تزریق بوتاکس خط خنده

پس از تزریق بوتاکس خط خنده حدودا تا 5 ساعت بعد از آن از لمس کردن و یا آرایش ناحیه تزریق شده خودداری نمایید. و تا 24 ساعت پس از تزریق بوتاکس  قرار گرفتن در معرض باد و آفتاب توصیه نمی شود. و استفاده از داروها و کرم های تجویز شده توسط متخصص جهت ماندگاری بوتاکس توصیه می شود.

 

عوارض بوتاکس خط خنده

از عوارض ناشی از تزریق بوتاکس خط خنده می توان به قرمزی و ورم ناحیه تزریق شده اشاره کرد، که این عوارض موقتی بوده و پس از گذشت حدود 48 ساعت از بین می رود.

 

ماندگاری بوتاکس خط خنده

مدت زمان ماندگاری بوتاکس خط خنده با توجه به نوع پوست و رعایت توصیه های پزشک متخصص بین 6 تا 12 ماه متغیر می باشد. پس از تزریق بوتاکس تا 24 ساعت از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کرده وبرای ماندگاری بیشتر بوتاکس استفاده از کرم و داروهای تجویز شده توسط متخصص الزامی می باشد.

 

تاثیر بوتاکس خط خنده

میزان تاثیر گذاری بوتاکس خط خنده با توجه به پوست فرد و میزان تخصص فردی که تزریق را انجام می دهد متغیر می باشد. اگر به دنبال پزشکی مجرب برای بوتاکس هستید پیشنهاد ما به شما کلینیک دکتر سالومه سالاریان  می باشد.

مطالعه کنید :  تزریق ژل چانه

 

آیا بوتاکس خط خنده درد دارد؟

از جمله سوالاتی که در ذهن فرد ایجاد می شود، این می باشد که آیا بوتاکس خط خنده درد دارد؟ در جواب این سوال باید بگویم که از آنجا که تزریق بوتاکس با سوزن انجام می شود کمی سوزش داشته که با استفاده از کرم های بی حسی و یا کمپرس آب سرد بر روی ناحیه ای که قرار است تزریق انجام شود، آن قسمت را بی حس کرده و شما درد خیلی ملایمی را حس می کنید. با این وجود اگر به دنبال روش دیگری برای رفع خط خنده می‌باشید، تزریق چربی خط خنده می‌تواند روش مناسبی باشد.

 

هزینه تزریق بوتاکس خط خنده

قیمت تزریق بوتاکس خط خنده برای هر فرد متفاوت می باشد. هزینه تزریق بوتاکس بسته به عواملی همچون عمق خط خنده، نوع مواد بکار رفته و … تعیین می شود. جهت اطلاع از قیمت ها و نوبت برای مراجعه حضوری می توانید با مشاورین ما در کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان تماس بگیرید.

 

مرکز تزریق بوتاکس خط خنده در تهران

دکتر سالومه سالاریان یکی از بهترین و متخصص ترین ها در زمینه تزریق انواع بوتاکس می باشد. کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان متخصص در زمینه انواع روش های زیبایی چهره می باشد. بنابراین اگربه  زیبایی چهره خود اهمیت می دهید پیشنهاد ما مشاوره با دکتر سالومه سالاریان می باشد. در صورت تمایل می توانید با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما تماس بگیرید.

 از دیگر خدماتی که کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان به بیماران عزیز ارائه می دهد شامل: ترمیم بوتاکس در جهت افزایش ماندگاری بوتاکس و همچنین تمام خدمات در زمینه بوتاکس پیشانی و تزریق چربی به پیشانی را انجام می دهند.

سوالات متداول در رابطه با تزریق بوتاکس خط خنده

بوتاکس خط خنده چقدر طول می کشد؟

بین ده تا پانزده دقیقه.

مراقبت بعد از بوتاکس خط خنده به چه صورت است؟

تا 5 ساعت بعد از تزریق بوتاکس از دست مالیدن و یا آرایش کردن پرهیز کنید و تا 24 ساعت در معرض باد و آفتاب نباشید و از داروها و کرم های تجویز شده توسط پزشک برای ماندگاری بیشتر استفاده کنید.

ماندگاری بوتاکس خط خنده چقدر است؟

بین 6 ماه تا 12 ماه بوتاکس خط خنده ماندگاری دارد.

مرکز تخصصی تزریق بوتاکس خط خنده در تهران – جردن

کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان

 

جهت مشاوره و تعیین نوبت با ما تماس بگیرید

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.