تزریق چربی به گونه چقدر ماندگاری دارد ؟

تزریق تزریق چربی به گونه نقش شگفت‌آور و مهمی در تعیین زیبایی و تقارن صورت و همچنین عرض لبخند هر فرد دارند. به همین دلیل است که ایجاد تغییراتی ظریف در شکل و فرم گونه‌ها از طریق تزریق چربی می‌تواند ظاهر کلی صورت ما را به میزان قابل توجهی تغییر دهد. بزرگ کردن و یا تزریق چربی به گونه ها معمولاً به یک یا چند دلیل زیر انجام می‌شود:

 • برای کانتور صورت
 • برای اصلاح عدم تقارن صورت
 • برای ایجاد نمایی متعادل‌تر در صورت
 • برای پیشگری از پیری و جوانسازی صورت

حال به منظور حصول اطمینان از دستیابی به بهترین نتایج ممکن، عمل گونه شما باید توسط بهترین دکتر برای تزریق چربی به گونه و تزریق پروفایلو مانند دکتر دکتر سالومه سالاریان انجام شود.

اگر قصد دارید تا قبل از انجام هرگونه عمل زیبایی در خصوص تزریق چربی به گونه ها و قیمت تزریق چربی به گونه اطلاعات بیشتری کسب کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

تزریق چربی به گونه چیست؟

 تزریق چربی به گونه یک روش غیر جراحی برای برجسته سازی و فرم دهی به گونه می‌باشد.در این عمل از هیچ گونه تیغ جراحی استفاده نمی‌شود ، روش تزریق چربی به صورت به وسیله سوزن هایی بسیار نازک است که اغلب بدون  درد و خون ریزی به سرعت پایان می‌یابد. برجسته کردن گونه با تزریق چربی مخصوص به محدوده سنی خاصی نبوده و قشرهای مختلف برای از بین رفتن چروک های ایجاد شده از این روش استفاده می‌کنند.

معرفی روش های کاشت گونه

برجستگی گونه با متد و روش های متفاوتی قابل انجام است. این روش ها که هرکدام به نحوی سبب زیبایی و متفاوت شدن چهره خواهد شد. این روش ها عبارتند از:

 • کاشت گونه با تزریق چربی
 • کاشت گونه با تزریق ژل
 • کاشت گونه با پروتز

که نتایج کاشت گونه با تزریق چربی نسبت به سایر روش ها ماندگاری بیشتری دارد.

مواردی که قبل از انجام تزریق چربی باید بدانید:

 • تزریق چربی به گونه یک روش دائمی نبوده و نیاز است که به دفعات تکرار شده تا نتایج آن حاصل شود.
 • قبل از انجام تزریق چربی به گونه حتما صورت خود را اصلاح نمایید.
 • در روز تزریق از هیچ گونه لوازم آرایشی استفاده نکنید و فقط مواردی را که پزشک توصیه کرده است انجام دهید.
 • شب قبل از تزریق از مصرف الکل و دخانیات بپرهیزید.

تزریق چربی به گونه چگونه است ؟

تزریق چربی به گونه در تهران

پزشکان متخصص زیبایی ترجیح می‌دهند تا از تکنیک انتقال چربی به گونه برای بیمارانی که به دنبال دستیابی به تغییرات ظریف و طبیعی در صورت خود هستند استفاده کنند. معمولا کسانی که از این روش استفاده می‌کنند، به وسیله تزریق چربی به چانه و تزریق فیلر چانه حجم گونه‌های خود را نیز افزایش می‌دهند. ماندگاری تزریق چربی به چانه بر اساس نوع چربی و مراقبت هاب بعد از آن وابسته است.

مطالعه کنید :  بهترین بوتاکس چه مارکی است؟

بهترین نقاط برای برداشت چربی کدامند؟

تزریق چربی به گونه به این صورت انجام می‌شود که پزشک از یک کانول کوچک و استریل برای خارج کردن چربی مورد نیاز از بدن (معمولاً باسن، شکم یا اطراف ران) استفاده می‌کند. پزشکان ابتدا مقدار بسیار کمی چربی به گونه‌ها با استفاده از سرنگ میکرو تزریق می‌کنند که اینکار سبب دقیق‌تر کار کردن  در ظرافت نهایی کار می‌شود. با انتقال مقادیر کم چربی در هر تزریق به صورت، احتمال خطر و رد شدن چربی انتقالی به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

تزریق چربی به گونه چگونه انجام خواهد شد؟

مراحل تزریق چربی گونه با استفاده از انواع بی‌حسی‌های موضعی انجام می‌شود و بدون هرگونه ناراحتی  یا درد و در کمترین زمان انجام می‌گردد. آماده سازی چربی و تزریق به گونه در تهران یک گزینه بسیار موثر و کم خطر برای افزایش زیبایی صورت در مردان و زنان است. همچنین علاوه بر گونه می‌توان از روش تزریق چربی به پیشانی نیز بهره برد.

 

نکاتی که باید بعد از تزریق چربی به صورت فراموش نکنید!

 • در دو روز ابتدایی پس از تزریق به حمام نروید
 • تا زمانی که دکتر به شما اجازه دهد از انجام فعالیت های ورزشی سنگین بپرهیزید
 • برای استفاده از لوازم آرایش حتما با پزشک مشورت نمائید
 • بدن خود را هیدراته نگه دارید و آب فراوان بنوشید
 • رژیم غذایی سالم داشته باشید
 • به هیچ عنوان مناطق تحت درمان را فشار یا ماساژ ندهید
 • از کمپرس یخ برای از بین رفتن تورم و کبودی استفاده نمائید

 

ماندگاری تزریق چربی به گونه چقدر است ؟

ماندگاری تزریق چربی به گونه

ماندگاری تزریق چربی به صورت نسبت به سایر پرکننده‌های تزریقی (مانند Juvederm ، Restylane ، Perlane و Radiesse) خیلی بیشتر است. از آنجا که چربی یک ماده طبیعی و از خود بدن است معمولاً افراد پس از تزریق واکنش کمی نسبت به آن از خود نشان می‌دهند.

چربی منتقل شده می‌تواند سالها به خوبی در محل تزریق شده باقی بماند. بطور کلی بقا و ماندگاری چربی تزریق شده در مناطقی که حرکت آنها محدودتر است (مانند گونه‌ها و پشت دست) بیشتر است.

در مناطقی که تحرک و حرکت بیشتری دارند (مانند لب و دهان) ماندگاری تزریق چربی می‌تواند کمتر باشد. در نواحی لب و دهان چربی با گذشت زمان جذب می‌شود و بر همین اساس همواره نیاز به تجدید و انجام تزریق مکرر است. برای رفع چین و چروک این ناحیه می‌توان از روش تزریق فیلر لب هم بهره برد. قیمت تزریق چربی به لب با توجه به نوع کلینک و متخصص مربوط تعیین خواهد شد.

دوره نقاهت تزریق چربی به گونه چقدر است؟

به طور معمول پس از تزریق چربی به صورت شما در ناحیه‌ای که از آن چربی برداشته شده است ناراحتی و یا درد بسیار جزئی خواهید داشت. تغییر رنگ و ورم بعد از تزریق چربی به گونه به طور کلی با بازگشت به محل کار و فعالیت‌های اجتماعی روزانه به سرعت بهبود می‌یابد. البته عوارض تزریق چربی به گونه بر اساس میزان چربی استخراج شده و تزریق شده می‌تواند متفاوت باشد.

مطالعه کنید :  ویژگی های بهترین دکتر تزریق بوتاکس چیست؟

چه کسانی می‌توانند عمل تزریق چربی به گونه دائمی انجام دهند؟

تزریق چربی به گونه برای رفع چروک و جوانسازی صورت یک گزینه عالی برای آن دسته از افرادی است که مایلند حجم نواحی خاصی از صورت خود را افزایش دهند و یا اینکه حجم از دست رفته خود با افزایش سن را بازگردانند.

تزریق چربی به صورت باعث افزایش حجم و بهبود خطوط عمقی آن می‌شود و ظاهری جوان تر برای شما ایجاد می‌کند. انتقال چربی همچنین برای پر کردن حجم از دست رفته صورت و ایجاد چین و چروک و توخالی مفید است.

چربی تزریق شده به خطوط لبخند، گوشه‌های دهان‌، زیر چشم و گونه‌ها می‌تواند زیبایی را مجددا به صورت شما بازگرداند و اثرات پیری را تا حد زیادی در شما بهبود بخشد.

دکتر سالومه سالاریان پس دیدار با شما و پس از بررسی شرایط جسمی مانند فشار خون، دیابت، سیگار، بیماری کلیوی، مشکلات قلبی و … روش جراحی زیبایی مناسب برای شما را تایین می‌کند.

مزایای تزریق ژل یا چربی به گونه

مزایای تزریق چربی به گونه

اکثر افرادی که تصمیم به ایجاد تغییر در ظاهر صورت خود گرفته‌اند میان دو گزینه تزریق چربی به صورت و تزریق ژل مردد مانده‌اند.

به طور کلی مزایای تزریق چربی به گونه و صورت و تزریق چربی خط خنده در مقایسه با تزریق ژل بسیار بیشتر است. دکترها و متخصصان زیبایی معمولاً تزریق چربی به صورت را به بیماران خود پیشنهاد می‌دهد.

از آنجایی که  چربی تزریق شده به صورت از بدن خود شخص استخراج می‌شود، طبیعی است که علائم و یا عفونت کمتری در مقایسه با استفاده از روش زیبایی تزریق ژل داشته باشد.

افراد پس از تزریق ژل به محل مورد نظر تا چند روزی در ناحیه تزریق شده دچار خون مردگی و کبودی خواهند شد، اما این علائم بسیار زودگذر هستند و با چند روز صبوری پیشه کردن از بین خواهند رفت.

به طور کلی تزریق چربی و تزریق ژل به صورت هر دو روشی غیر تهاجمی هستند که نیاز به بیهوشی قوی ندارد و می‌توانند در نهایت ظاهری زیبا و جذاب به شما ببخشند مانند روش تزریق فیلر ابرو.

اما با در نظر گرفتن تمامی جوانب پزشکان اغلب تزریق چربی به صورت را به علت ماندگاری بالای نتایج و همچنین پایین بودن خطرات تزریق چربی به گونه مانند عدم احتمال بروز واکنش‌های آلرژیک به بیماران خود پیشنهاد می دهند.

کاشت گونه با تزریق چربی چه عوارضی دارد؟

گونه گذاری با تزریق چربی معمولا نسبت به روش های دیگر عوارضی ندارد و شاید در برخی مواد بیمار دچار حساسیت شود. برخی از این حساسیت ها شامل :

 • ایجاد تورم و کبودی پس از تزریق چربی
 • احتمال ایجاد عفونت برای پوست های حساس
 • احساس درد در هنگام تزریق چربی به پوست
 • در برخی موارد نادر تزریق چربی در صورتی که تحت نظر متخصص انجام نشود احتمال جا به جایی خواهد داشت
مطالعه کنید :  بوتاکس بهتر است یا تزریق چربی ؟

هزینه تزریق چربی به گونه چقدر است؟

هزینه تزریق چربی به گونه

هزینه پیوند چربی به صورت معمولاً بر اساس کلینیک تزریق چربی به گونه و همچنین متخصص مربوطه می‌تواند متفاوت و متغییر باشد.

البته وقتی انتقال چربی با سایر روش‌های جراحی ترکیب شود، ممکن است هزینه آن برایتان اندکی بیشتر شود. از آنجا که ماندگاری تزریق چربی به گونه به طور معمول طولانی‌تر از سایر پرکننده‌های تزریقی است و حجم بیشتری از چربی را می‌توان در یک جلسه تزریق کرد.

به طور معمول ارزش انجام آن بسیار بیشتر از سایر روشهای پرکننده صورت و زیبایی کوتاه مدت است. همانطور که گفتیم قیمت گونه گذاری با تزریق چربی به پزشک متخصص و همچنین کلینیکی دارد که شما انتخاب می‌کنید.

اگر می‌خواهید از تکنیک تزریق چربی به گونه بهره‌مند شوید و یا راجع به روش هایی مثل تزریق فیلر دور چشم و تزریق فیلر بین دو ابرو اطلاعات کسب کنید، مهمترین قدم برای تزریق چربی معتبر بودن پزشک است ،پیشنهاد ما به شما دکتر سالومه سالاریان است. دکتر سالومه سالاریان بهترین دکتر برای تزریق چربی به گونه، با داشتن سابقه ای درخشان در این زمینه می‌توانند به خوبی به شما کمک کنند.

روش های جایگزین برجسته سازی گونه

از دیگر روش های برجسته سازی گونه می توان به کاشت پروتز گونه ، استفاده از نخ های لیفت و هم چنین تزریق ژل به گونه اشاره کرد.در این روش ها متخصص با افزایش حجم بافت نرم گونه ، سبب برجستگی آن خواهد شد . قیمت تزریق ژل به صورت همانند دیگر روش ها به عوامل مختلفی مثل نوع برند ژل  ،مقدار تزریق و … بستگی دارد .

ممنوعیت های تزریق چربی به گونه

کاشت گونه با تزریق چربی یکی از روش های پرطرفدار برای جوان سلزی و زیبایی است اما این روش برای یک سری از افراد از جمله کسانی که بیماری های زمینه ای همچون:ایدز،بیماری های خود ایمنی ،افرادی که شیمی درمانی دریافت می‌کنند و کسانی که سابقه رادیو تراپی داشته اند ممنوع می باشد

سوالات متداول تزریق چربی به گونه ها :

چه کسانی کاندیدای انجام این روش تزریق هستند؟

روش تزریق کردن چربی به گونه ها برای افرادی که گونه ندارند یا افرادی که با افزایش سن فرم گونه های خود را از دست داده اند می تواند یکی از بهترین روش ها باشد.

آیا تزریق چربی به گونه دائمی است

حداقل زمانی که می ‌توان شاهد ماندگاری تزریق و تقویت گونه با انتقال چربی بود، حدود 3 سال برآورد است.

آیا این روش به تزریق مجدد نیاز دارد

گاهی اوقات تزریق چربی مجدد بین 6 تا 12 ماه به تزریق مجدد نیاز داشته باشد تا بتوان به نتایج مطلوب تر دست یافت. هم چنین می توان با استفاده از چربی های فریز شده مجدد این عمل را تکرار کرد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.