خدمات لیپوساکشن غبغب

جراحی لیپوساکشن غبغب با هدف از بین بردن چربی اضافی در غبغب به منظور ارتقا و بهبود زیبایی ظاهری و جوانسازی گردن انجام می‌شود.

بسیاری از افراد پس از عدم موفقیت در روش‌های دیگر برای لاغری غبغب به لیپوساکشن متوسل می‌شوند. برخلاف آن‌چه برخی ار افراد معتقدند، لیپوساکشن سلولیت را درمان نمی کند

این روش بستگی به استفاده از مکش دستگاه مورد استفاده دارد. مهم است که بدانید این روند در تمام مناطق بدن قابل انجام نیست و معمولاً در شکم‌، باسن‌، پهلوها، بازوها، غبغب و نواحی زیر چانه کاربرد دارد.

حتماً تا کنون مشاهده کرده‌اید که حتی افراد لاغر نیز دارای غبغب هستند. اگر قصد عمل لیپوساکشن غبغب را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید. در ادامه شما را با هزینه لیپوساکشن غبغب، قیمت‌ها و مراقبت‌های بعد از عمل ساکشن غبغب آشنا می‌سازیم.

مزایای لیپوساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب جزء عمل‌های زیبایی محسوب می‌شود که مزایای زیادی دارد. مزایای این عمل را می‌توان در ایمنی، هزینه و تاثیرات چشمگیر زیبایی بخش آن دانست.

انجام این عمل به صورت لیزری یک درمان مطمئن و کارآمد به منظور نابودی چربی های اضافه غبغب است. مزایای فوق العاده دیگر این روش به منظور نابودسازی غبغب مدت زمان نقاهت پس از عمل آن است.

برخلاف سایر روش‌های زیبایی این روش مدت استراحت و نقاهت بسیار کوتاهی دارد و انجام این عمل بدون درد و بیهوشی انجام می‌گیرد.

عوارض لیپوساکشن غبغب چیست؟

لیپوساکشن غبغب علاوه بر مزایا و زیبایی دلنشینی که به شما می‌دهد ممکن است عوارضی نیز برایتان داشته باشد.

لازم الست بدایند که عوارض لیپوساکشن غبغب به دلیل برش‌های اندکی که در طول درمان استفاده می‌شود معمولاً کم است.

این عوارض جانبی ممکن است چند روز پس از درمان ادامه داشته باشند و گاها خود به خود از بین بروند. البته به منظور پیشگیری از پیامدهای احتمالی بهتر است از ابتدا سراغ یک  دکتر لیپوساکشن غبغب معتبر و حرفه‌ای بروید.

مطالعه کنید  خدمات تخصصی تزریق چربی زیر چشم

لیپوساکشن چانه همانند تزریق چربی به چانه یک عمل سرپایی است و به طور معمول نیازی به یک شب ماندن در بیمارستان ندارد. بیماران اغلب در طی جراحی لیپوساکشن غبغب درد کمتری نسبت به سایر روش‌های لیپوساکشن احساس می‌کنند.

حتی مراقبت بعد از لیپوساکشن غبغب نیز معمولاً کوتاه‌تر از دوره نقاهت مربوط به سایر جراحی‌های لیپوساکشن است. درد پس از جراحی لیپوساکشن غبغب به طور کلی طی چند روز پس از جراحی فروکش می‌کند و روند بهبودی کلی حدود یک هفته طول می‌کشد.

مراقبت‌های قبل از جراحی لیپوساکشن غبغب

پیش از عمل معمولا جلسه‌ای برگزار می‌شود که در آن دکترها بررسی می‌کنند که آیا بیمار از سایر بیماری‌هایی که مانع از انجام لیپوساکشن می‌شوند رنج می برد یا خیر.

یک دکتر لیپوساکشن غبغب قبل از عمل باید در مورد دلایلی که باعث می‌شود مردم به این نوع عمل متوسل شوند بحث و گفتگو کند. پس از انجام تمامی این موراد در نهایت پزشک اطلاعات مورد نیاز در خصوص عمل را در اختبار بیمار می‌گذارد.

بیمار نیاز به انجام برخی آزمایش‌ها از جمله: شمارش کامل گلبول‌های خون، آرمایشات شیمی و آزمایشات انعقادی خون دارد.

توجه کنید که در صورت پیر بودن بیمار، از او خواسته می‌شود تا اقدام به تهیه عکس رادیوگرافی از قفسه سینه و الکتروکاردیوگرام کند.

در مورد داروهایی که بیمار باید قبل از عمل مصرفشان را قطع کند باید حتما با پزشک مشورت شود و 48 ساعت قبل از عمل باید از مصرف الکل خودداری شود.

مراقبت بعد از لیپوساکشن غبغب

بیمار باید حداقل یک شب در بیمارستان بماند تا از ثبات سلامتی خود اطمینان حاصل کند .پوشیدن کمربند ساپورت یا شلوار فشاری به مدت 3-6 هفته می‌تواند ورم بعد از عمل لیپوساکشن غبغب را کاهش دهد.

اگر بیمار بعد از انجام لیپوساکشن احساس درد کند می‌تواند از مسکن استفاده نماید. در صورت بروز برخی علائم، بیمار باید بلافاصله با پزشک تماس بگیرد، این علائم عبارتند از: احساس درد شدید، احساس ضعف، درجه حرارت بالا، تنگی نفس، ترشحات از برش جراحی و خونریزی.

مطالعه کنید  انواع بینی و جراحی آن

 توجه داشته باشید که ضروری است که پس از گذشت ۴۸ ساعت از عمل لیپوساکشن غبغب پانسمان آن را تعویض کنید.

همچنین تعدا دی ورزش به‌منظور جلوگیری از بازگشت چربی در این ناحیه وجود دارند که بهتر است آن‌ها را نیز انجام دهید.

البته بهتر است ورزش‌ها را به پس از بهبودی کامل خود از عمل موکول کنید. پس از عمل باید در ناحیه مورد نظر از کمپرس یخ استفاده نمایید.

برای فرم دهی بهتر به ناحیه تحتانی صورت می توان از تزریق فیلر چانه هم استفاده کرد.

هزینه جراحی لیپوساکشن غبغب چقدر است ؟

 بر اساس تخصص دکتر، محل لیپوساکشن شده و سایر عوامل متفاوت، قیمت ساکشن غبغب می‌تواند متغییر باشد.

بهتر است پزشکان قبل ازعمل لیپوساکشن غبغب قیمت نهایی را به بیمار بگویند. اینکار به بیمار اجازه می‌دهد تا هزینه‌ها را ارزیابی کند و بر اساس آن برنامه ریزی نماید. در خصوص هزینه لیپوساکشن غبغب می‌توانیم به شما بگوییم که مسلماً قیمت آن کمتر از سایر لیپوساکشن‌های بدن است.

با توجه به اینکه این عمل به صورت موضعی و سرپایی انجام می‌شود و همچنین این نکته که تنها در نقطه کوچکی جراحی صورت می‌گیرد، هزینه آن باید معقولانه‌تر از سایر نقاط بدن باشد. همچنین باید توجه کنید که میزان چربی موجود در ناحیه مورد نظر نیز می‌تواند در تعیین نرخ نهایی تاثیر گذار باشد.

نمونه کار ( عکس قبل و بعد از لیپوساکشن غبغب ) توسط دکتر سالومه سالاریان

نتیجه گیری

به منظور انجام لیپوساکشن غبغب تهران جزء آن دسته از شهر‌هایی است که دکترها و متخصصین بی‌نظیری در این زمینه دارد. ما در این مقاله سعی کردیم تا به شما توضیح دهیم که لیپوساکشن غبغب چیست و به چه صورت انجام می‌شود.

اگر قصد انجام این عمل را در آینده‌ای نزدیک دارید، بهتر است تا از یک دکتر لیپوساکشن غبغب قابل اعتماد و حرفه‌ای کمک بگیرید.

پس از انجام این عمل مراقبت‌های بعد از عمل ساکشن غبغب را جدی بگیرید تا از بروز هرگونه عوارض جلوگیری کنید. کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان با سابقه ای درخشان در زمینه ارائه خدمات تخصصی جراحی‌های زیبایی مثل لیفت گردن و تزریق فیلر شقیقه یکی از بهترین مراکزی است که می‌توانید به منظور لیپوساکشن غبغب به آن‌جا مراجعه کنید.

مطالعه کنید  پروتز لب با تزریق چربی و فیلر

سوالات متداول در رابطه با لیپوساکشن غبغب

پس از گذشت چه مدت از عمل غبغب نتیجه دلخواه خود را می‌گیریم؟

نتایج این نوع عمل معمولاً بعد از یک هفته مشخص می‌شود. بیماران می‌توانند این تغییرات را در ناحیه گردن و پس از بهبود ورم بعد از عمل لیپوساکشن غبغب ببینند.

پس از گذشت چه مدت از عمل لیپوساکشن غبغب می‌توانیم دوش بگیریم؟

پس از گذشت یک روز از عمل غبغب نیز می‌توان دوش گرفت.هم چنین پوشش‌هایی وجود دارند که می‌توانید موقع دوش گرفتن از آن‌ها به صورت موقت استفاده کنید.

بعد از گذشت چه زمانی از لیپوساکشن غبغب بهبود می‌یابیم؟

به طور کلی روند بهبودی کامل پس از لیپوساکشن غبغب سه ماه است. اکثر افراد می‌توانند پس از گذشت یک الی دو هفته بعد از عمل لیپوساکشن به محل کار و یا مدرسه بروند. بهتر است تا شش هفته پس از درمان اقدام به انجام فعالیت‌های سنگین نکنید.

عمل لیپوساکشن غبغب به چه صورت انجام می‌شود؟

قبل از شروع عمل یک جراح و یا پزشک متخصص چانه و گردن شما را معاینه می‌کند و تعیین می‌کند که کانول مورد استفاده به منظور نابودی چربی اضافه باید در کدام محل قرار گیرند. سپس پوست بیمار شسته می‌شود و بی حس کننده‌های موضعی به داخل پوست تزریق می‌گردند. در ادامه جراحی نیز به کمک چندبرش کوچک، کانول را وارد می‌کنند.

آیا لیپوساکشن غبغب جایگزین مناسبی برای رژیم و ورزش به منظور کاهش چربی زیر چانه است؟

رژیم غذایی کم کالری و ورزش منظم به طور حتم می‌تواند به افراد کمک کند تا ظاهر و احساسی بهتر نسبت به خود داشته باشند. با وجود ورزش‌ها و رژیم‌های کم‌کالری باز هم چربی می‌تواند در زیر چانه به شکل غبغب جمع شود و در نتیجه شکلی نامتناسب به چانه شما ببخشد. به لطف لیپوساکشن دیگر افراد می‌توانند اقدام به اصلاح شکل ظاهری صورت خود کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.