بیوگرافی دکتر سالومه سالاریان

دکتر سالومه سالاریان متولدسال 1355 در شهر تهران تحصیلات خود را در دبستان شهدای چیذر قیطریه شروع و پس از گذراندن دوره های راهنمایی و دبیرستان در مدارس گلشن، امیدوار و کوثر، در سال 1373 وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران شدند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی در سال 1380، دوره رزیدنتی خود را در تخصص گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن در سال 1382 در دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز نمودند و در سال 1386 بورد تخصصی ENT را دریافت کردند و پس از آن در سال 1390 موفق به دریافت فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه کلورادو آمریکا شدند.

✍️ دوره هاي تكميلي و گواهینامه ها

✅  دارای مدرك فلوشيپ جراحي پلاستيك صورت از دانشگاه كلرادو آمريكا

✅  دارای مدرك دوره تكميلي جراحي فاسيال پلاستيک از مركز ليندهرست كليولند ، دانشگاه اوهايو آمريكا

✅ دارای مدرك دوره بازسازي عملكرد صورت و عصب فاسيال در فاسيال سنتر بوستون ماساچوست ، دانشگاه هاروارد آمريكا

چرا دکتر سالومه سالاریان ؟

اگر مايل به انجام يك عمل جراحي پلاستيك و یا جوانسازی صورت داريد، بايد به دنبال جراحي باشيد كه داراي بورد تخصصي و تجربه كافي در زمينه جراحي پلاستيك  و جوانسازی صورت باشد تا بتواند كمك لازم را در جهت رفع احتياجات شما انجام دهد.

اگر در جستجوي يك جراح پلاستيك و متخصص جوانسازی پوست صورت خوب در تهران هستيد، دكتر سالومه سالارزیان مي‌تواند اطلاعات و مشاوره های  لازم  را در مسير اخذ بهترین تصمیم ممکن در زمینه جراحی زیبایی و یا جوانسازی صورت را در اختيار شما بگذارد.

اعمال جراحی زیبایی و جوانسازی صورت، اعمالی هستند که باید حتما توسط یک جراح پلاستیک و متخصص زیبایی انجام شوند و تنها افرادی مجاز به انجام آن می باشند که متخصص زیبایی صورت و جوانسازی صورت باشند. دکتر سالومه سالاریان با سالها تجربه و تخصص در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی با داشتن مدارک فلوشيپ جراحي پلاستيك صورت از دانشگاه كلرادو آمريكا و  دوره تكميلي جراحي فاسيال پلاستيك از مركز ليندهرست كليولند ، دانشگاه اوهايو آمريكا،  با داشتن تخصص کافی، می تواند شما را در رفع مشکلات زیبایی و پلاستیک یاری دهند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دکتر سالومه سالاریان، با توجه به تجربه ، تخصص و کار های انجام شده، رضایت بیماران در طبیعی و متناسب بودن اعمال زیبایی بینی و لیفتینگ صورت با توجه به صورت و سن بیمار می باشد.

زیبایی شناسی یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد دکتر سالومه سالاریان می باشد. این نکتـــه باعث شده تا بیشترین میزان رضایت از سمت بیماران خود را به همراه داشته باشند. غیر از تجـربه و تخصـــص، فهـم صحـــیح از چهره و المان های صـــورت، نتایج جراحی های ایشان را دو چندان کرده است.

3.7/5 - (15 امتیاز)
فهرست
.