بیوگرافی دکتر سالومه سالاریان

دکتر سالومه سالاریان متولدسال 1355 در شهر تهران تحصیلات خود را در دبستان شهدای چیذر قیطریه شروع و پس از گذراندن دوره های راهنمایی و دبیرستان در مدارس گلشن، امیدوار و کوثر، در سال 1373 وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران شدند. ایشان پس از فارغ التحصیلی دوره پزشکی در سال 1380، دوره رزیدنتی خود را در تخصص گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن در سال 1382 در دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز نمودند و در سال 1386 بورد تخصصی ENT را دریافت کردند و پس از آن در سال 1390 موفق به دریافت فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه کلورادو آمریکا شدند.

✍️ دوره های تکمیلی و گواهینامه ها

✅  دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه کلرادو آمریکا

✅  دارای مدرک دوره تکمیلی جراحی فاسیال پلاستیک از مرکز لیندهرست کلیولند ، دانشگاه اوهایو آمریکا

✅ دارای مدرک دوره بازسازی عملکرد صورت و عصب فاسیال در فاسیال سنتر بوستون ماساچوست ، دانشگاه هاروارد آمریکا

چرا دکتر سالومه سالاریان ؟

اگر مایل به انجام یک عمل جراحی پلاستیک و یا جوانسازی صورت دارید، باید به دنبال جراحی باشید که دارای بورد تخصصی و تجربه کافی در زمینه جراحی پلاستیک  و جوانسازی صورت باشد تا بتواند کمک لازم را در جهت رفع احتیاجات شما انجام دهد.

اگر در جستجوی یک جراح پلاستیک و متخصص جوانسازی پوست صورت خوب در تهران هستید، دکتر سالومه سالارزیان می‌تواند اطلاعات و مشاوره های  لازم  را در مسیر اخذ بهترین تصمیم ممکن در زمینه جراحی زیبایی و یا جوانسازی صورت را در اختیار شما بگذارد.

اعمال جراحی زیبایی و جوانسازی صورت، اعمالی هستند که باید حتما توسط یک جراح پلاستیک و متخصص زیبایی انجام شوند و تنها افرادی مجاز به انجام آن می باشند که متخصص زیبایی صورت و جوانسازی صورت باشند. دکتر سالومه سالاریان با سالها تجربه و تخصص در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی با داشتن مدارک فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه کلرادو آمریکا و  دوره تکمیلی جراحی فاسیال پلاستیک از مرکز لیندهرست کلیولند ، دانشگاه اوهایو آمریکا،  با داشتن تخصص کافی، می تواند شما را در رفع مشکلات زیبایی و پلاستیک یاری دهند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دکتر سالومه سالاریان، با توجه به تجربه ، تخصص و کار های انجام شده، رضایت بیماران در طبیعی و متناسب بودن اعمال زیبایی بینی و لیفتینگ صورت با توجه به صورت و سن بیمار می باشد.

زیبایی شناسی یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد دکتر سالومه سالاریان می باشد. این نکتـــه باعث شده تا بیشترین میزان رضایت از سمت بیماران خود را به همراه داشته باشند. غیر از تجـربه و تخصـــص، فهـم صحـــیح از چهره و المان های صـــورت، نتایج جراحی های ایشان را دو چندان کرده است.

5/5 - (5 امتیاز)
فهرست
.