جراحی مدرن بینی توسط دکتر سالومه سالاریان

 در روش جراحی پیشرفته و نوین، عملکرد و حفظ ظاهر بینی بعد از گذشت چندین سال و به صورت دراز مدت مطرح است. دکتر سالومه سالاریان با استفاده از شیوه های مدرن بهترین جراحی بینی را انجام می دهد.

در روش جراحی پیشرفته و نوین، عملکرد و حفظ ظاهر بینی بعد از گذشت چندین سال و به صورت دراز مدت مطرح است. برای حفظ عملکرد تنفسی بیمار قبل از عمل جراحی باید مشکلات نهفته انحراف بینی و اسپور (Spure) و سینوزیت با توجه به آندوسکوپی تشخیصی بینی و سینوسی که داخل مطب انجام می شود و با تهیه عکس CT اسکن توسط بیمار، پزشک جراح با آگاهی کامل حین عمل به عملکرد و مستقیم قرار گرفتن تیغه بینی توجه نماید و مواظب حفظ کارکرد دریچه داخل بینی باشد و با استفاده از غضروف های زنده و مناسب که از تیغه بینی به دست می آید مانع از افتادگی نوک بینی در دراز مدت بشود.

کلیه مراحل قبل و بعد از عمل و مراحل آن توسط بروشورهایی در مطب، به اطلاع بیمار رسانده می شود. در ضمن تا حصول نتیجه نهایی، همکاری نزدیک بین جراح و بیمار برقرار است. مراحل تامپون گذاری و گچ گیری برای استخوان بینی طوری مهیا است که مشکل تنفسی در سه روز اول با استفاده از تامپون های سوراخ دار برای بیمار ایجاد نشود و برای ثابت نگه داشتن Splint روی بینی از گچ های مخصوص که زیاد به چسب کاری نیاز ندارد استفاده می شود.

 

جراحی بینی استخوانی غضروفی:

اگر بافت پوست روی بینی قوام معمولی داشته باشد و زیاد نازک نباشد، نتیجه این اعمال معمولا قابل پیش بینی خواهد بود و اگر مدل نیمه فانتزی و طبیعی مد نظر باشد، مشکلات تنفسی برای بیمار حداقل خواهد بود.

مطالعه کنید :  با تزریق فیلر یا ژل، جوانی را به پوست خود بازگردانید!

 

 

جراحی بینی گوشتی:

1) بینی گوشتی انواع مختلفی دارد، می تواند بینی گوشتی با پوست ضخیم باشد (اصطلاحا پوست پرتقالی) چون قابلیت ارتجاعی پوست در این موارد کم است، شکل دهی به این بینی مشکل می باشد. این بینی ها قابلیت بهبودی در حد کمتر از 30% دارند.
2) در نوع دیگر، پوست بینی ضخیم نیست ولی حجم سباسه و چربی روی بینی زیاد است. این ها بینی هایی هستند که با کار گذاشتن غضروف و تقویت داربست بینی، بینی قابلیت جمع شدن در طی 18 ماه را دارند. این نوع بینی ها قابلیت بهبودی در حد 30 درصد دارند.

3) نوع سوم بینی های گوشتی، بینی هایی هستند که مساحت پوست آن ها زیاد بوده ولی قوام غضروف خوب دارند. در نهایت این بینی های گوشتی نیز قابلیت بهبودی بالای 30 درصد دارند.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.