بالا کشیدن ابرو بدون جراحی و جراحی

در ابتدا باید در مورد عمل زیبایی بالا کشیدن ابرو صحبت کنیم. بالا کشیدن ابرو یکی از انواع جراحی های زیبایی می باشد که باعث می شود فرد احساس جوانی و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. در اکثر خانم ها شکل نرمال ابرو به گونه ای می باشد که ابتدا و انتهای آن در یک سطح و وسط ابرو بالاتر است. وهر چه سن بالاتر رود، باعث شل شدن عضلات و افتادگی ابرو می شود. به همین منظور برای جوانسازی صورت و زیبایی آقایان و خانم ها، عمل زیبایی بالا کشیدن ابرو توسط جراح های زیبایی انجام می گیرد.

 

علائم افتادگی ابرو

با افزایش سن، پوست شروع به شل شدن می‌کند و حالت ارتجاعی، زیبایی و جوانی خود را از دست می‌دهد. پوست در ناحیه اطراف ابروها حالت افتادگی پیدا میکند. پوست شل‌شده باعث شکل‌گیری چین و چروک در پیشانی شده و افتادگی ابروها هم باعث می‌شود تا شما پیر، خسته و حتی عصبانی و خشمگین به نظر برسید و به علت افتادگی و سنگینی ابرو و پیشانی بر روی پلک ها باعث کاهش میدان بینایی می شود. شخص سعی دارد با عضلات پیشانی ابروهای خود را بالا بکشد. این کار باعث می شود تا سنگینی پلک را از روی چشم ها کاهش یابد ولی این کار باعث ایجاد چین و چروکهای عمیق در ناحیه پیشانی می شود.

 

بالا کشیدن ابرو چیست؟

در عمل بالا کشیدن ابرو چشم ها بازتر می شوند، عضلات شل صورت و پوست های چروکیده از هم باز می شوند و همچنین پوست صاف تر شده و در نهایت ظاهر شخص جذاب تر و جوان تر از گذشته به نظر می آید. عمل بالا کشیدن ابرو باعث کاهش خطوط بینی و چروک دور چشم می شود. در این عمل با استفاده از جدیدترین روش ها به صورت آندوسکوپی و یا جراحی باز و یا در بسیاری از موارد از طریق تزریق ژل ،چربی و بوتاکس که جهت بالا کشیدن ابروها بخصوص دم ابرو یا گوشه ابرو و در کل تغییر موقعیت ابرو انجام می شود.

بالا کشیدن ابرو باعث از بین رفتن افتادگی یا از بین رفتن چروک موجود در پیشانی فرد می شود. این روش جراحی و بهره بری از مزایای بالا کشیدن ابرو ، اغلب با سایر عمل ها مثل جراحی پلک و لیفت صورت انجام می شود تا به این ترتیب بتوان ظاهر چشم ها و سایر نقاط صورت را بهبود بخشید . در اکثر موارد ممکن است شخصی با افتادگی پوست پیشانی روبه رو باشد که امکان اصلاح آن بدون بر داشتن پوست اضافی وجود ندارد از روش جراحی لیفت پیشانی استفاده می شود که در آن یک شکاف کامل یا جزئی در فرق سر، داخل یا بر روی خط رویش مو ایجاد می شود و این مشکل افتادگی پوست پیشانی برطرف می گردد.

افراد مناسب برای بالا کشیدن ابرو
افرادی با سن ۴۰ تا ۶۰ سال که به دنبال زیبایی و ظاهری جوان تر هستند، عمل بالا کشیدن ابرو یک راه حل برای بر طرف کردن شیارها و چروک های عمیق بالای چشم و پیشانی است. همچنین این عمل برای افرادی با سن کمتر نیز که آثار پیری زودرس را در چهره خود مشاهده می کنند، یک راه حل مناسب است. مناسب ترین افراد برای بالا بکشیدن ابرو (لیفت ابرو) کسانی هستند که به لحاظ جسمانی در سلامت کامل به سر می برند. همچنین افرادی که از لحاظ سلامتی دچار مشکلی هستند، به طور مثال در صورت داشتن پوست کلوئیدی و داشتن زخم های کلوئیدی روی پوست باید در اولین فرصت به کلینیک مراجعه کنند و با دکتر مشورت کنند. انجام این عمل برای افرادی که ابروهای آنها به تازگی شروع به افتادن کرده است یا افرادی که به دنبال انجام یک لیفت ظریف هستند می‌تواند ایده‌آل باشد. همچنین انجام این عمل برای افرادی که تمایل به رفتن زیر تیغ جراحی ندارند یا شرایط مناسب برای انجام عمل‌های جراحی را ندارند نیز می‌تواند مناسب باشد.

مطالعه کنید :  خدمات لیپوساکشن غبغب

 

بالا کشیدن ابرو بدون جراحی

 

بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

بالا کشیدن ابرو و تزریق بوتاکس با روش ریلکس کردن عضلات، به خصوص در اطراف چشم و پیشانی عمل می کند و خطوط ایجاد شده روی پیشانی و چروک های ناشی از اخم کردن که روی پیشانی هستند را صاف می کند. بوتاکس ابرو  که یک پروتئین شل کننده طبیعی و خالص است باعث شل شدن موقتی عضلات می‌شود.

 

بالا کشیدن ابرو با تزریق ژل

ژل حاوی موادی است که باعث افزایش حجم و آب زیر پوست می‌شود .برای بالا کشیدن ابرو بدون جراحی تزریق ژل، از ژل‌های حاوی مواد بازگردانده حجم پوست استفاده می‌شود که پوست را بالا کشیده و ابروها را در محل طبیعی خود باز می‌گردانند. همچنین تزریق فیلر بین دو ابرو می‌تواند چین و چروک های ابرو را نیز رفع کند.

 

بالا کشیدن ابرو با نخ

در هنگام بالا کشیدن ابرو با نخ، از نخ‌های نازک که در زیر پوست پیشانی و ابروها قرار داده می‌شوند، استفاده می‌شود. در روش بالا کشیدن ابرو با نخ ، بخیه های بسیار ریزی که توسط سوزن های بسیار باریک و ظریف زده می شوند، برای بالا کشیدن ابرو و جمع کردن پوست و تحریک تشکیل کلاژن در پوست اطراف ابرو، گونه، غبغب و گردن استفاده می شود. در این روش همچنین ابرو در حد کم تا متوسطی و به طور طبیعی بالا کشیده می شود و میزان بالا رفتن ابرو ها خیلی زیاد و غیر طبیعی نیست که در واقع باعث درشت شدن چشم در صورت می گردد. در این روش همچنین قسمت بیرونی ابرو ها بیشتر از قسمت درونی ابرو ها بالا کشیده می شود. نتایج عمل بالا کشیدن ابرو با نخ به صورت دائمی نخواهد بود، زیرا نخ‌ لیفت حالت تجزیه‌پذیر دارد و بعد از گذشت ۱۲ تا ۱۸ ماه به طور طبیعی تجزیه خواهد شد.

 

بالا کشیدن ابرو با تزریق بوتاکس

بالا کشیدن ابرو با تزریق بوتاکس یک روش ایمن برای بالا بردن ابرو است که نیازی به انجام جراحی ندارد. در روش بالا کشیدن ابرو با تزریق بوتاکس، جراح معمولاً بوتاکس را درون یا اطراف ماهیچه های مشخصی در صورت تزریق می کند. همچنین جراح می تواند بوتاکس را در عضلات عامل ایجاد چین و چروک و خطوط اخم یا دو خط عمودی بین ابروها تزریق کند و به این ترتیب خطوط، ترک ها و چین و چروک های ایجاد شده در این بخش را با کمترین عوارض ممکن درمان و صاف نماید. معمولاً نحوه انجام بالا کشیدن ابرو به حدود ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد و اثر آن برای حداقل ۳ تا ۵ ماه دوام دارد. قبل از انجام تزریق بالا کشیدن پیشانی، به پوست کرم بی حس کننده زده می شود تا بیمار هیچ دردی را حس نکند. پس از انجام تزریق ممکن است کمی ورم یا کبودی مختصر باشدکه با گذشت دو تا سه هفته بعد از بالا کشیدن پیشانی کاملا از بین می رود. به منظور بالا بردن ابرو می توان از پر کننده هایی همچون ژودرم و ژل رادیس استفاده کرد که می توانند باعث بالا کشیدن دم ابرو شوند یکی از مهمترین معایب تزریق بوتاکس طول مدت ماندگاری و دوام نتایج درمان است. شما ممکن است به حداکثر ۳ یا ۴ بار تزریق بوتاکس در هر سال برای حفظ نتایج نیاز داشته باشید. این نحوه انجام بالاکشیدن ابرو در مقایسه با جراحی ارزان تر است و به زمان بهبودی کمتری نیاز دارد.

بالا کشیدن ابرو با جراحی

بالا کشیدن ابرو با جراحی با ایجاد یک شکاف در بالای سر یا فقط داخل خط رویش مو است. در صورتی از این روش استفاده می شود که پوست اضافی برداشته شود و هنوز پیشانی فرد بیش از حد بلند باشد. در این نوع عمل بالا کشیدن ابرو از یک ابزار خاصی استفاده می شود که در آن یک شکاف کوچک در شقیقه یا خط رویش مو و نیز گاهی اوقات در چروک های پلک بالا ایجاد می شود. شما همچنین می توانید راجع به تزریق فیلر شقیقه از مشاورین کلینیک مشاوره بگیرید. زرگی یا برجستگی استخوان‌های پیشانی، یکی از پیامدهای ناشی از رشد زیاد حفره‌های هوا، در سینوس‌های پیشانی است که در زیر این استخوان‌ها واقع شده‌‌اند. کاهش جزئی اندازه استخوان‌های پیشانی را می‌تواند از طریق سوراخ‌های کوچکی با مته انجام داد، اما در اغلب بیماران، این روش فقط به اندازه چند میلی‌متر از برجستگی استخوان را کاهش می‌دهد.

به منظور کاهش قابل ملاحظه اندازه استخوان پیشانی لازم است از یک روش جراحی ترمیمی استخوان استفاده شود که از طریق برش‌هایی در پوست سر انجام می‌گیرد. در این روش، دیواره قدامی سینوس پیشانی برداشته شده و شکل آن اصلاح می‌شود و سپس به جای خود بازگردانده می‌شود. به این ترتیب، برجستگی استخوان پیشانی کاهش پیدا می‌کند.

جراحی آندوسکوپی

پس از عمل بالا کشیدن ابرو با جراحی آندوسکوپی، در طول یک هفته یا کمتر و پس از آن در حدود چهار هفته از ورم اولیه، ابرو در موقعیت مناسب آن قرار می گیرد و ظاهر شما به ظاهر عادی و مورد نظر نزدیک تر می شود. وجود ابروهای بسیار بالا پدیده ای است که به ندرت در افراد مختلف مشاهده می شود. حتی فقط با بالا کشیدن دم انتهای ابرو، ظاهر ابرو متناسب تر به نظر می رسد و این موضوع ظاهر جذاب تری برای فرد بیمار ایجاد می کند. همچنین در این عمل می توان کمان ابرو را نیز تغییر داد. به این ترتیب می توان ظاهر متقارن تری برای ابروی فرد ایجاد نمود. در عمل جراحی آندوسکوپی بافت های مورد نظر بزرگ نمایی می شوند .با ترکیب روش جراحی بالا کشیدن صورت با بالا بردن ابرو می توان دوباره همه ظاهر صورت را جوان و شاداب کرد. در این نوع عمل از یک ابزار جراحی مخصوص استفاده می شود که در انتهای آن یک دوربین فیلم برداری وجود دارد. برای استفاده از یک آندوسکوپ لازم است یک شکاف در خط موی فرد ایجاد شود و به این ترتیب برایجاد شده پس از عمل پس از بهبود کامل برای افراد دیگر قابل مشاهده نیست. مزیت استفاده از آندوسکوپ برای بالا کشیدن ابرو ، این است که این ابزار به جراح شما اجازه می دهد بافت و عضلات مورد نیاز را بدون ایجاد شکاف های بزرگ در صورت، دستکاری و ترمیم کند. مزیت دیگر استفاده از روش آندوسکوپی در این است که برای بالا کشیدن ابرو فقط نیاز به بی هوشی موضعی وجود خواهد داشت.

مزایای بالا کشیدن ابرو بدون جراحی

نتایج این روش درمانی بین ۳ تا ۶ ماه ماندگاری و دوام دارد. این عمل به سرعت و بدون درد انجام می‌شود و شما نیازی به گرفتن مرخصی برای انجام آن ندارید در حالی که در روش‌های سنتی بالا بردن ابرو شما باید حدود یک هفته مرخصی کاری می‌گرفتید. همچنین روش بالاکشیدن ابرو با نخ باعث بهبود خط اخم، چروک عمودی بین دو ابرو می شود.

مطالعه کنید :  آیا می دانید کاندیدای مناسب لیفت صورت چه کسانی هستند؟

عوارض بالا کشیدن ابرو

عوارض ناشی از بالا کشیدن ابرو کوتاه مدت هستند و شامل باقی ماندن جای زخم ، کبودی ، تشکیل لخته خون زیر پوست، بروز مشکلاتی در بازسازی پوست و حساسیت به مواد بی حس کننده است. همچنین در بالا کشیدن ابروها احتمال آسیب به عصب های پوست و از دست دادن حس عصب ها در آن ناحیه از صورت در وجود دارد. همچنین در صورت انجام روش بالا کشیدن ابرو با جراحی امکان بروز عفونت یک تا شش هفته پس از عمل نیز وجود دارد. ممکن است عوارض جانبی معمول پس از عمل نظیر تورم و قرمزی پوست ایجاد شود که به راحتی و با استفاده از یخ و برخی داروها قابل درمان است.

مراقبت‌های قبل از عمل بالا کشیدن ابرو

درجلسه مشاوره با پزشک اطلاعات کاملی از وضعیت پزشکی خود را به پزشک بدهید و به او بگویید که از انجام این عمل چه انتظاری دارید. شما باید یک هفته قبل از عمل از مصرف داروهای ضدانعقاد خون، مقادیر زیاد ویتامین E، داروهای حاوی آسپیرین و ایبوپروفن خودداری کنید. لطفاً قبل از قطع مصرف داروهای خود حتماً با پزشک مشورت کنید. شما همچنین باید از دو روز قبل از انجام عمل جراحی بالا کشیدن ابرو از استعمال دخانیات نیز پرهیز کنید.

نتایج بعد از عمل بالا کشیدن ابروها

صورت شما جذاب تر، شاداب تر و سر حال تر به نظر می رسید. نتایج حاصل از این عمل تزیرق بوتاکس برای مدت حدود چهار ماه اثراتش باقی می ماند. همچنین نتایج حاصل از تزریق ژل برای مدت یک تا دو سال اثرش باقی خواهد ماند. بالا کشیدن ابرو با نخ هم تا چهار سال دوام خواهد داشت بیشتر جراحان از بوتاکس به عنوان یک راه حل مفید در جراحی بالا کشیدن ابرو استفاده می کنند.

دوره بهبودی

بهبود اولیه زخمها 6 الی 10 روز طول می کشد و پس از آن شما می توانید به فعالیت های روزمره خود بازگردید. احتمالا التیام زخم ها تا فروکش کردن تورم برای چند هفته به درازا بکشد و سپس خطوط برش شکل گرفته و محو شوند.

هزینه بالا کشیدن ابرو

هزینه بالا کشیدن ابرو برای هر فردی نسبت به روش به کار گرفته شده از جمله جراحی بالا کشیدن ابرو، یا تزریق انواع ژل و بوتاکس، متفاوت است. برای آگاهی از هزینه بالا کشیدن ابرو می توانید با مشاورین کلینیک ما تماس بگیرید و سوالات خود را در مورد هزینه های بالا کشیدن ابروها و روش هایی مثل تزریق فیلر ابرو از ما بپرسید.

برای تزریق پروفایلو و بوتاکس صورت نیز میتوانید با ما تماس بگیرید.

سئوالات متداول بالا کشیدن ابرو

آیا عمل بالا کشیدن ابرو دردناک است ؟

خیر این عمل تقریباً بدون درد است و با بی حسی موضعی انجام می شود.

مدت زمان انجام این عمل چقدر است ؟

عمل بالا کشیدن ابرو می‌تواند در کمتر از پنج دقیقه به‌ طور کامل انجام شود و حداکثر زمان برای انجام آنها حدود سی دقیقه است.

آیا انجام این عمل عوارض جانبی به همراه دارد؟

عوارض بالا کشیدن ابرو پس از انجام این عمل‌ها بسیار جزئی است.

من این عمل‌ها را هر چند وقت یک بار می‌توانم انجام دهم؟

بیماران می‌توانند عمل بالا کشیدن ابرو بدون جراحی را سه مرتبه در سال انجام دهند و عمل بالا کشیدن ابرو با تزریق بوتاکس که در آنها از تزریق ژل استفاده می‌شود، می‌توان یک مرتبه در سال انجام داد.

آیا عمل‌های بالا کشیدن ابرو بدون جراحی برای مردان هم قابل انجام است؟

عمل‌های غیرجراحی بالا کشیدن ابرو می‌تواند مردان را صاحب چهره‌ای آرام، پر انرژی و جوان بکند.

 

3.7/5 - (6 امتیاز)

53 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • ایا روش دائمی برا کشیدن ابرو وجود داره؟

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   3 اسفند 1397 11:26 ق.ظ

   با سلام، تقریبا خیر ، حتی در روش جراحی هم در طی چند سال اینده مجددا ابرو افت خواهد داشت.

   پاسخ
 • درود
  من 27سال دارم و افتادگی ابرو و یا پلک ندارم. ابروهام هم نامتفارن نیست. فقط تمایل دارم که دم ابروم بالاتر بره. در آرایشگاه با انواع تاتو انجام دادم ولی رضایت نداشتم و به دنبال یک روش تقریبا دائمی و بدون عوارض هستم. چه پیش نهادی برای من دارین؟
  سپاس

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   19 فروردین 1398 8:20 ق.ظ

   ابتدا بايد تاتو رو پاك كنيد بعد براي معاينه تشريف بياريد تا نوع عمل مناسب براي شما رو تعيين كنم.

   پاسخ
 • ببخشید هزینه لیفتینگ ابرو بانخ چقدراست… ایا برای دختر 17ساله ممکن است؟

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   19 فروردین 1398 8:22 ق.ظ

   با سلام، بله امكانپذير هست و منعي نداره ، هزينه با مرغوبترين نخ حوالي ٤ ميليون تومان هست.

   پاسخ
 • در روش نخ آیا پس از مدتی که نخ تجزیه میشود ابرو دوباره به حالت قبل باز میگردد یا بالا میماند ؟

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   22 اردیبهشت 1398 6:21 ق.ظ

   سلام
   پس از تجزیه نخ ابرو معمولا به حالت قبلی برمیگردد البته وقتی نخ تجزیه می‌شود کلاژن سازی در محل می‌کند و باعث کمی بالا نگه داشتن ابرو می‌شود ولی از طرف دیگه در پایان مدت طول عمر نخ که حوالی ۲ سال است جاذبه زمین و فاکتورهای افزایش سن باعث افتادگی بیشتر ابرو می‌شوند پس در نهایت برآیند این دو نیرو همدیگه رو خنثی می‌کنند و ابرو تقریبا به محل سابق خود بر می گردد.

   پاسخ
 • سلام این عمل برای اقایان هم انجام میدهید ؟

  پاسخ
 • اقبال ساعدپناه
  24 خرداد 1398 9:42 ق.ظ

  سلام و عرض ادب خدمت شما

  ببخشید میخوام بدونم در کنار لیفت ابرو میتونید خط اخم رو هم واسه همیشه از بین ببرید؟

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر ابروی سمت راستم افتاده ولی ابروی سمت چپم مشکلی نداره اما این موضوع خیلی ناراحتم کرده چندتا سوال دارم ازتون ممنون میشم جواب بدید هیچ راه حلی وجود نداره که دائمی باشه ؟؟ و اینکه هزینه جراحی چقدره ؟؟ چندجا رفتم گفتن ۳ الی ۴ تومن مشاوره هم دارید ؟؟ 😔

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   29 خرداد 1398 9:10 ق.ظ

   سلام
   راه دایمی وجود ندارد حتی جراحی هم حداکثر ۵ سال جواب می‌دهد ، در مجموع غیرقرینگی مختصر دو طرف صورت کاملا طبیعی است
   برای وضعیت شما لیفت با نخ را توصیه می‌کنم
   برای مشاوره حضوری با مطب تماس بگیرید
   با احترام
   دکتر سالاریان

   پاسخ
 • سلام خانم دکتر دخترم سه سالشه و افتادگی پلک داره پیش دکتر متخصص بردم گفتند فعلا موقتا ابرهاشو با جراحی باید بالا ببریم بعد عمل افتادگی پلک این عمل بالا بردن ابرو(دخترم ابروهاش هم افتاده است ) ایا دائمی میشه و اینکه درد داره بعد از عمل و ایا واقعا لازمه ؟
  افتادگی پلکش طوری که جلوی دیدش رو زیاد نگرفته به خاطر همین گفتند فعللا عمل افتادگی پلک رو انجام ندیم و اینکه کوچیکه

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   19 تیر 1398 10:10 ق.ظ

   سلام
   لطفا عکس بفرستید به ایمیل [email protected]
   جراح پلاستیک چشم به شما توصیه کرده جراحی ابرو کنید ؟ و از چه روشی ؟

   پاسخ
 • سلام. من افتادگی ابرو در سمت راستم رو دارم. رفتم دکتر گفتن بهتره بوتاکس کنی و اول بهم گفتن فقط بوتاکس زیر ابرو… بعد دو ماه که برای ترمیم رفتم بهشون گفتم تغییر خاصی نکرده .گفتن باید بوتاکس کامل انجام بدی… حالا نمیدونم از عوارض بوتاکسه یا نه؟ چون بعد هر دو مرحله اطراف چشمم ورم کرد.. به نظر شما من باید چیکار کنم؟ و یک نکته دیگه اینکه الان چشم سمت راستم ریز تر به نظر میاد.

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   9 مرداد 1398 5:09 ق.ظ

   سلام
   چون وضع قبل از تزریق ابروی شما رو ندیدم قضاوت درستی نمیتونم داشته باشم ولی برای فرم دهی ابرو تزریق بوتاکس کل پیشانی ضروری است ، فعلا اقدام خاصی نکنید تا تاثیر داروی فعلی از بین برود
   با احترام
   دکتر سالاریان

   پاسخ
 • سلام برا آقایانی که فاصله ابرو تا چشم کم هست همین عمل انجام میشه؟؟ یا روش دیگه ای باید باشه ؟؟

  پاسخ
  • مسعود صالحی
   19 شهریور 1398 5:16 ق.ظ

   سلام من از سمت چپ افتادگی پلک دارم و از ابتدای ابرو در هر دو طرف افتادگی ابرو دارم که چهره منو اخمو کرده و شهرستان هستم چند روز باید تهران بمونم و چند روز طول میکشه لیفت بانخ دیگه معلوم نشه

   پاسخ
 • سلام من زیر ابرو هام یه ذره افتاده روی تاتو خط چشمم دم خط چشمم معلوم نمیشه بخاطر اینکه زیر ابروم افتاده روش نمی‌دونم از چه روشی استفاده کنم بهترین روش و ثابت ماندن زیر ابرو درست بشه چیه ممنون

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   6 شهریور 1398 8:06 ب.ظ

   سلام
   بهتره عکس بفرستید به ایمیل [email protected] تا خدمتتون بگم چه روشی مناسب شما هست ؛ لیفت ابرو یا برداشتن پف دور چشم یا هیچکدام

   پاسخ
 • میهمان۱۱۱
  3 شهریور 1398 12:25 ق.ظ

  سلام ایا میسه با نخ گوشه چشم را سربالایی کرد؟؟؟

  پاسخ
 • نوبت دهی و هزینه ابرو با نخ

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر…من چشم کوچیک و یه کم گوده و افتادگی پلاک دارم شما چی توصیه میکنید برای من لطفا.

  پاسخ
 • سلام من ابروی راستم یه کم افتادگی داره ولی ابروی چپ مشکلی نداره و این خیلی منو بهم ریخته و چند ساله که باهاش مشکل دارم می خواستم بدونم با کرم های لیفت افتادگیش حل میشه؟ اگه لیفت با نخ انجام بدم و بعدش همیشه کرم لیفت استفاده کنم ممکنه که برنگرده؟

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   31 شهریور 1398 10:30 ق.ظ

   سلام
   کرم های لیفت تاثیر قابل قبول ندارند ، معمولا غیرقرینگی در هر قسمت بین دو نیمه صورت طبیعی است ، می‌توان با بوتاکس تا حدودی اصلاح کرد
   با تشکر
   دکتر سالاریان

   پاسخ
 • سلام هزینهء لیفت ابرو با جراحي چقد میشه؟

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   12 مهر 1398 7:21 ق.ظ

   سلام
   روش‌های جراحی لیفت ابرو متنوع هستند لطفا برای اطلاعات بیشتر با مطب تماس بگیرید
   سپاسگزارم
   دکتر سالاریان

   پاسخ
 • سلام این عمل در کدام استان ها انجام میشه اگه بگین ممنون میشم..

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   15 مهر 1398 12:36 ق.ظ

   سلام، ما در تهران انجام میدیم، بقیه استان ها رو اطلاعای نداریم.

   پاسخ
 • سلام دکتر از چه نوع نخی استفاده می کنید ؟

  پاسخ
 • سلام دکتر روشی هست کع چشمام هم همراه ابروهام کشیده تر بشع؟ بعد ارایش چشام خیلی ریز میشع مجبورم موهامو محکم بکشم کع بع موهامم اسیب زدع ریزش هم بع مشکلاتم اضافع شدع واقعا این موضوع اذیتم میکنع ممنون میشم راهنماییم کنید❤

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   3 آذر 1398 12:32 ق.ظ

   سلام لیفت تمپورال میتونه بهتون کمک کنه ولی چون طی چند سال برگشت پذیر هست توصیه نمیکنم ، بهتره روش آرایش چشمتون رو عوض کنید
   دکتر سالاریان

   پاسخ
 • سلام من ۱۸ سالمه اگه بالا نگه داشتن ابرو رو مثل یه عادت کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ من همیشه سعی میکنم ابروهامو بالا نگه دارم فکر میکردم عضلاتش تقویت میشه وهمون حالت میمونه

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   9 آذر 1398 8:28 ق.ظ

   سلام
   بالا بردن ابرو باعث خط افتادن در پیشانی میشه که اگر ممتد باشه باعث ایجاد خطوط دائمی در پیشانی میشه ، تقویت عضله حاصل این عادت نیست
   با تشکر
   دکتر سالاریان

   پاسخ
 • سلام من 18سالمه ابروهام شل هستش عادت دارم موهامو بکشم بالا ببندم ریزش مو پیدا کردم ب نظر شما اگ لیفت صورت انجام بدم مشکلی هستش؟
  ممنون

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   1 دی 1398 7:44 ق.ظ

   سلام لطفا عکس از صورت بفرستید به ایمیل [email protected] ارسال کنید شاید براتون لیفت اندوسکوپیک ابرو مناسب باشه

   پاسخ
 • سید علی شجاعی نسب
  1 دی 1398 7:19 ق.ظ

  سلام من م،دی چهل وسه ساله هستم در سن بیست سالگی تصادف کردم وبینیم شکست تو اون زمان فقط بینی منو دوختند وخلاص به مرور بینی من کج شد ه وپلکای من پایین اومده تا حتی روی مژهام رسیده چکاری میتونید واسم بکنید

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   1 دی 1398 10:03 ق.ظ

   سلام
   لطفا حضوری جهت ویزیت و مشاوره تشریف بیارید

   پاسخ
 • سلام..من ساری زندگی میکنم میخواستم برای انجام ایفت ابرو با نخ اقدام کنم..چون ابرو هام و کم پلکم افتاده.. ۸ ساله از شونه جادویی استفاده میکنم. میخواستم لیفت ابرو با نخ انجام بدم اما یکی از دوستانم ک تو مطب دستیار پزشک گفت به مرور باعث از بین رفتن هصب های ماهیچه اون قسمت میشه و اصلا واس ی دختر ۲۱ ساله خوب نیس همچین کاری… نمیدونم چکار کنم واقعا..

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   21 بهمن 1398 10:33 ق.ظ

   سلام
   لطفا عکس برای مطب بفرستید ببینم در چه حد افتادگی دارید لیفت جراحی اندوسکوپیک با اندوتاین شاید براتون مناسب باشه

   پاسخ
 • سلام شما آندوسکوپی پیشانی و ابرو هم‌ انجام میدید و هزینه به چه صورته؟

  پاسخ
 • سلام من یه خانم 40 ساله هستم. متاسفانه سالها سیگار کشیدم و پلکم افتادگی پیدا کرده حالا نمیدونم افتادگی از ابرومه یا پلکم .وقتی خط چشم‌میکشم پلکم میفته رو‌ گوشه خط چشمم و خط چشمم مشخص نمیشه از این بابت خیلی ناراحتم. ممکنه راهنماییم کنید ؟؟؟ جراحی لیفت ابرو ب روش اندسکوپ هزینش چقدره؟؟؟

  پاسخ
 • با سلام من ۲۲سالمه و افتادگی چشم یا ابرو ندارم ولی به خاطر ظاهر زیباتر خیلی مشتاق این عمل شدم ولی من شنیده بودم این عمل دائمیه ولی شما میگید فوقش چهارسال میمونه پس برای بالا رفتن ابرو ها چکار باید بکنیم تا دائمی باشه

  پاسخ
 • سلام من فاصله چشم و ابروم کم هستش میخواستم تاج ابروم رو یکم ببرم بالاتر هزینش چقد میشه و استفاده از نخ مناسبه؟ با تشکر

  پاسخ
 • من عادت دارم ابروهامو بالا نگه دارم
  اما میترسم که روی پیشونیم چروک ایجاد بشه
  16 سالمه سنم برای نخ و ژل بوتاکس زیاد نیس
  چه کار کنم؟؟

  پاسخ
  • دکتر سالومه سالاریان
   11 مهر 1399 12:42 ق.ظ

   سلام
   فعلا اقدامی نیاز نیست سعی کنید حرکات ابرو حین صحبت کردن را خودآگاه کم کنید

   پاسخ
 • سلام. دکتر هزینه افتادگی چشم چقد است

  پاسخ
 • سلام.دکتر هزینه افتادگی پلک چشم خواستم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.