خدمات تخصصی تزریق پروفایلو به گردن

روش جدید برای از بین بردن چین و چروک گردن پروفایلو گردن است که اسید هالوژنیک داخل آن به پوست تزریق و باعث آب رسانی پوست می شود. تزریق پروفایلو یک درمان ایده ال برای سفت کردن قسمت های مختلفی از پوست بدن خصوصا گردن است که کاملا ظاهر طبیعی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی روش پروفایلو به گردن بپردازیم.

ژل پروفایلو چیست؟

پوست با افزایش سن کلاژن و الاستین خود را از دست می دهد. با پیشرفت تکنولوژی و کمک آن در پیشبرد علم زیبایی، این روش برای جوان سازی و تغذیه پوست به کار می رود.

اسید هالوژنیک داخل این ژل همانند یک اسفنج تمام رطوبت پوست را حفظ می کند و با آبرسانی به پوست، باعث بهبود شلی و سستی پوست می شود و  به پوست شادابی می بخشد.

ژل پروفایلو گردن ساخت کجاست؟

ژل پروفایلو گردن ساخت کشور ایتالیاست. این ژل در شرکتی به نام IBSA تولید و به بیشتر کشورهای دنیا صادر می شود. این شرکت سرشناس در بیش از 12 کشور شعباتی مخصوص ساخت دارو دارد. این موضوع، اطمینان و اعتبار این محصول را نشان می دهد.

روش کار تزریق پروفایلو به گردن

 پروفایلو گردن چگونه عمل می کند؟ ژل پروفایلو گردن همان طور که گفته شد، زمینه را برای تولید طبیعی دو ماده اصلی آب رسان و جوان ساز پوست ( کلاژن و الاستین) را فراهم می کند. این ژل باعث افزایش تولید مثل سلول های بنیادی می شود. این ژل برخلاف پرکننده های دیگر پوستی حجم ایجاد نمی کند. در واقع می توان گفت که تزریق چربی به پوست گردن را به شرایط طبیعی خود باز می گرداند.

مطالعه کنید :  در چه شرایطی نمی توان جراحی بینی انجام داد؟

روش پروفایلو به گردن یک درمان غیر جراحی است که با آبرسانی پوست باعث بهبود ضخامت و رفع افتادگی پوست گردن می شود. ژل پروفایلو باعث تحریک ترشح کلاژن و الاستین برای پوست به شکل طبیعی می ‌شود تا پوست بتواند زیبایی و قوام خود را دوباره به دست بیاورد. تنها بعد از ده دقیقه از تزریق پروفایلو به گردن کلاژن و الاستین آزاد می شود.

برای حصول نتیجه بهتر از تزریق ژل پروفایلو به گردن باید حداقل سه دوره درمانی این کار را انجام دهید. در صورتی که زیر 45 سال هستید دو جلسه درمان کافی می باشد.

مزایای تزریق ژل پروفایلو در گردن

تزریق ژل مزیت های زیادی دارد که به طور کلی، مزایا پروفایلو گردن شامل موارد زیر می شود:

 • جوان سازی گردن
 • بهبود افتادگی و آویزان شدن پوست گردن
 • ایجاد بافت کرپی و سفت شدن پوست گردن
 • شاداب سازی پوست گردن

تکنیک تزریق پروفایلو گردن

پزشک متخصص و مجرب ابتدا پوست شما را بررسی می کند تا از مناسب بودن خطرات احتمالی مطمئن شود. بعد از تزریق ژل پروفایلو در گردن به دلیل غلظت زیاد HA  و ماهیت منسجم آن، این ماده بلافاصله شروع به انتشار می‌کند. در روش درمانی تزریق ژل پروفایلو برای گردن پزشک با توجه به نقاط تزریق،کار تزریق ژل را انجام می دهد. پزشک طبق موارد زیر عمل می کند:

 • تمام نقاط پوست گردن را تحت پوشش قرار می دهد
 • با در نظر گرفتن تفاوت های آناتومیک، نقاط استاندارد برای تزریق تعیین می کند.
 • بعد از تعیین نقاط استاندارد، ژل را به لایه های چربی زیر جلدی و پلاتیزما تزریق می کند.

نقاط تزریق ژل پروفایلو در گردن

 • در اولین مرحله باید گردن را علامت گذاری کرد. خطی بین چانه و شکاف جناغ را ترسیم می شود و نقاط جانبی که شامل زاویه درونی ماهیچه SCM به سمت شکاف جناغ در هر دو سمت گردن می شود، مشخص می شود.
 • مرحله دوم 10 نقطه روی گردن تعیین و علامت گذاری می شود.
 • 2 از ژل پروفایلو در لایه های سطحی زیر جلد تزریق می شود.
مطالعه کنید :  علل تشكيل خط خنده و روش های از بین بردن خط خنده

  در ادامه به معرفی نقاط تزریق پرفایلو در گردن می پردازیم.

تعیین نقاط تزریقی بر روی گردن

10 نقطه در هنگام انجام روش پروفایلو گردن در نظر گرفته می شود که شامل موارد زیر می باشد:

 • نقطه تحتانی وسط زاویه چانه
 • خط میانی مرز تحت چانه و استخوان هیوئید
 • خط میانی راس و قسمت تحتانی غضروف تیروئید
 • خط میانی بین پایه غضروف تیروئید و بریدگی جناغ سینه
 • خط میانی راس شکاف جناغ سینه
 • خط افقی بین زاویه ماندیبولار و زاویه درونی ماهیچه SCM به سمت خارج
 • خط افقی بین راس Adam’s apple و قسمت تحتانی غضروف تیروئید
 • خط افقی بین پایه غضروف تیروئید و شکاف جناغ

مراقبت های بعد از پروفایلو گردن

معمولا بعد از تزریق پروفایلو به گردن می توانید کارهای روزانه خود را همچنان ادامه دهید. اما بهتر است که بعد از پروفایلو برای گردن از کرم پودرهای آرایشی استفاده نکنید. از لمس قسمت تزریق شده خودداری کنید و همچنان به سونا و استخر نروید تا کاملا بهبود یابید.

عوارض تزریق پروفایلو برای گردن

تزریق ژل پروفایلو به گردن با روشی به نام BAP انجام می شود. در طی این روش اسید هیالورونیک به طور کامل در درون پوست گردن تجزیه می شود و هیچ اثری از خود باقی نمی‌گذارد. تزریق ژل پروفایلو گردن هیچگونه گره‌ای بر جای نمی‌گذارد و به ماساژ نیاز ندارد.

بعد از تزریق مقداری قرمزی پوست و خارش و تورم کاملا طبیعی است که تمام این عوارض بعد از 24 ساعت بهبود یا کاهش پیدا می کند. در واقع این تزریق عوارض خاصی ندارد.

مطالعه کنید :  لیفت تمپورال چیست ؟

هزینه پروفایلو گردن

قیمت پروفایلو گردن با توجه به تعداد جلسات درمانی انجام این روش و مقدار تزریق برآورد می شود. پروفایلو برای گردن را می توان در کنار برخی از فیلرها و به صورت ترکیبی انجام داد که طبیعتا این درمان های ترکیبی روی قیمت پروفایلو به گردن نیز تاثیر می گذارد.

سخن آخر

تزریق پروفایلو گردن در تهران در کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان تحصیکرده جراحی پلاستیک صورت از دانشگاه کلرادو آمریکا با روشی کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود. اگر به انجام روش های دیگری مانند لیفتینگ نیز تمایل دارید، باید گفت که دکتر سالاریان در بین مراجعه کنندگان به عنوان بهترین جراح لیفت صورت شناخته شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.