مزوتراپی غبغب

مزوتراپی یکی از رایج ترین روش ها برای از بین بردن غبغب می باشد. مزوتراپی غبغب یک روش غیرتهاجمی است و در آن یک سری مواد فعال بیولوژیک به پوست تزریق می شوند که این مواد می توانند شامل انواع ویتامین ها و فاکتورهای رشد، مواد مغذی و مواد معدنی باشند. تزریق دارو به وسیله سوزن های بسیار ریز با قطر کم انجام می شود که بدون درد و خونریزی است.

 

مزوتراپی غبغب چیست ؟

غبغب چین خوردگی زیر چانه و گردن است و کسانی که به زیبایی خود توجه می کنند دوست دارند که غبغب خود را درمان کنند. یکی از روش های بی عارضه برای از بین بردن غبغب، روش مزوتراپی می باشد پس از تزریق دارویی که ایجاد لیپولیز می کنند باعث ازبین رفتن غبغب می شود.برای تشخیص اینکه چه دارویی باید تزریق شود ،متخصص پس از معاینه تشخیص می دهد چه نوع دارویی و در چه عمقی باید تزریق شود.

 

مزایا و معایب برداشتن غبغب با مزوتراپی چیست؟

مزایا-و-معایب-برداشتن-غبغب-با-مزوتراپی

مزایا برداشتن غبغب یا مزوتراپی شامل موارد زیر است:

  • روشی بی خطر با کمترین عوارض جانبی
  • بدون نیاز به جراحی و بیهوشی
  • امکان بازگشت به فعالیت های بعد از انجام مزوتراپی
  • رفع چربی های زیر چانه
  • برطرف شدن چین وچروک
  • میزان موفقیت بالا
  • بدون نیاز به دوران نقاهت
مطالعه کنید :  لیفت آندوسکوپی پیشانی

معایب روش مزوتراپی: بعداز تزریق ممکن است کبودی یا قرمزی و تورم در ناحیه تزریق دیده شود که با گذشت مدت زمان کمی برطرف می شود.

ماندگاری مزوتراپی غبغب چقدر است ؟

رفع غبغب با مزوتراپی از جمله روش هایی است که در مقایسه با دیگر روش های دیگر مثل تزریق فیلر دارای ماندگاری بیشتر است. در این روش پس از تزریق باید مواظب باشید که وزن شما ثابت بماند چون در صورتی که وزن شما کم و زیاد شود باعث می شود که تاثیر روش مزوتراپی کم شود. در صورت مواظبت عمر این روش بیشتر می شود و ممکن است تا آخر عمر ماندگاری داشته باشد.

 

داروی مزوتراپی غبغب

داروی که در روش مزوتراپی مورد استفاده قرار می گیرد با نظر متخصص پس از معاینه شخص، مشخص می شود. داروهایی که در این روش استفاده می شود.

داروهای ذوب کننده چربی بوده که یک سری مواد فعال بیولوژیک هستند که به زیر چانه و گردن تزریق می شوند. این مواد می توانند از نوع ویتامینی یا مواد مغذی باشند که پس از تزریق در ناحیه زیر چانه به مرور زمان باعث اکسیده شدن چربی ها و از بین رفتن غبغب می شوند.

 

مزوتراپی غبغب چند جلسه است؟

مزوتراپی-غبغب-چند-جلسه-است

مزوتراپی برای افراد متفاوت است. شاید غبغب در بعضی اشخاص بزرگ باشد که در این گونه موارد برای تزریق چندین جلسه لازم است تا غبغب این اشخاص با تزریق چند مرتبه ای بر طرف شود. همچنین ممکن است غبغب در بعضی از افراد بسیار کوچک باشد که با یک جلسه مزوتراپی از بین برود.

مطالعه کنید :  تزریق ژل زیر چشم

همچنین بعضی از چربی ها زودتر ازبین می روند و بعضی دیگر ماندگاری بیشتری دارند که در این گونه موارد باید چند جلسه مزوتراپی انجام شود. به طور معمول برای مزوتراپی 3 تا 5 جلسه لازم است. از بین بردن غبغب با مزوتراپی یک روش بسیار مناسب است که ماندگاری زیادی دارد.

 

ورم بعد از مزوتراپی غبغب چه مدت طول می کشد تا برطرف شود ؟

ورم بعد از مزوتراپی غبغب صورت در همه اشخاص پیش نمی آید، ورم در اشخاصی که دارای پوست حساس هستند دیده می شود. این ورم  بعد از چند ساعت از تزریق برطرف می شود؛ برای اینکه ورم زودتر برطرف شود می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. همچنین از قرار گرفتن در آفتاب خودداری کنید و نیز تا 24 ساعت نباید به حمام بروید. تا حد امکان مصرف نمک را کم کنید، در این صورت ورم شما زودتر خوب می شود. اگر مزوتراپی در کنار روش هایی مانند جراحی لیفت صورت انجام شود می تواند نتایج مطلوبی را فراهم کند.

 

هزینه مزوتراپی غبغب به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه-رفع-غبغب-با-مزوتراپی

قیمت مزوتراپی غبغب به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند: میزان جراحی و تزریقی که بر روی غبغب انجام می شود، به میزان تجربه و تخصص پزشک، منطقه ای که کلینیک در آن قرار دارد، کیفیت مواد که برای تزریق استفاده می شود، به برند مواد تزریقی وکیفیت تجهیزاتی که در عمل به کار گرفته می شود بستگی دارد.

 

عوارض مزوتراپی غبغب

این روش اگر توسط یک متخصص با تجربه و ماهر و با استفاده از تکنیک ها و روش های صحیح و اصولی انجام بگیرد، یک عمل بدون عارضه است. اما ممکن است برای بعضی از اشخاص که دارای پوست حساس هستند عوارضی مانند کبودی، تورم، درد، خارش و قرمزی مختصری در ناحیه تزریق پیش بیاورد که با گذشت زمان اندکی، کاملا بهبود پیدا می کند.

مطالعه کنید :  لیفت صورت با نخ

 

سخن آخر

روش مزوتراپی صورت روشی است که امروزه برای برطرف کردن غبغب رواج زیادی یافته است. در بعضی از موارد دیده می شود که در آرایشگاه ها افراد که هیچ تخصصی در این حیطه ندارند اقدام به عمل مزوتراپی می کنند که روشی اشتباهی است.

پیشنهاد ما به شما که می خواهید از روش مزوتراپی برای برطرف کردن غبغب استفاده کنید این است که حتما برای این کار به یک متخصصی که در کار خود تجربه دارد مراجعه کنید.

شما برای انجام مزوتراپی و بوتاکس صورت می توانید به متخصص خانم دکتر سالومه سالاریان مراجعه کنید چون دکتر سالومه سالاریان در این زمینه دارای تخصص و تجربه می باشند و می توانند عمل مزوتراپی را برای شما انجام دهند. شما می توانید با خیالی آسوده به پزشک حاذق خانم سالومه سالاریان مراجعه کنید و بدون نگرانی عمل رفع غبغب با مزوتراپی را انجام دهید و از نتیجه کار راضی باشید.

 

سوالات متداول در خصوص رفع غبغب با مزوتراپی

مدت ماندگاری رفع غبغب با مزوتراپی چقدر است؟

ماندگاری آن با راعایت نکاتی مادام العمرمی باشد.

بهترین روش رفع غبغب چیست ؟

استفاده از روش مزوتراپی است

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
.